Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

agar.io (yeniysen ilk mesaji oku)

JrStorMesT

Öne çıkan mesajlar

liberal said:

fuckyouall bizdense biraz dikkatli olsun ya. öküz gibi sembol var nickte.

Bunu yeni gordum. Cok buyuyunce ufaklarin nick'ler okunmuyo da ufaklara saldirmiyorum zaten. Karambole yemis olabilirim ama yanlislikla.

Bi de fake tipler cikiyo benim nick'i alip gelen. Dun iki tane FUCK YOU ALL vardi, dev gibi de olmus. Ben sanip beslemissiniz. Yan yana gelince patlattim herifi de oyle ayikti ekip =)
Sosyal ağlarda paylaş

hoccemama said:

Chemical'ın küçük parçalarını yiyip sonra feedleyeceğim, adam ısrarla bende kaçıyor sdfsdfs

Gece 3den sonra faydadan çok zararım oldu.

Bu arada Melih Başgan kimdi? bir ara iyi 2li olmuştuk

Evet abi. Adami koseye sikistirip parcalarini alip feed'liyorum, sonrakinde yine kaciyo.
Sosyal ağlarda paylaş

di said:

liberal said:

Bunu yeni gordum. Cok buyuyunce ufaklarin nick'ler okunmuyo da ufaklara saldirmiyorum zaten. Karambole yemis olabilirim ama yanlislikla.

Bi de fake tipler cikiyo benim nick'i alip gelen. Dun iki tane FUCK YOU ALL vardi, dev gibi de olmus. Ben sanip beslemissiniz. Yan yana gelince patlattim herifi de oyle ayikti ekip =)

dedik sana karakter koy diye koymadan gelmissin zirzop gibi fdsgd imzamda var karakter bundan sonra kopyalarsin ordan dsg
Sosyal ağlarda paylaş

di said:

liberal said:

Güzel nick al abi. Küfürlü nickler direkt target benim için asdf
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...