Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Free mmo lar bakın hele

KoLCu

Öne çıkan mesajlar

http://asia.xiah.co.kr
www.gth.com.my
http://eng.doonline.co.kr
arkadaşlar bu saydığım oyunları deneyeniniz varmı? ben şöle güzel bir mmo arıyorum bunlar hoş göründüler ... gerk kal online - gerekse mu online sıktı... bu verdiğim oyunlardan ilki çok dehşet grafiklere sahip alın bakın mesela

yaw bu oyun ücretsizmi yoksa benmi siteden öyle anlıyorum :) kotalı olmasa net çoktan hepsini dl etmiştim ama malum 3 gb sınır daha ayın 1 inde doldurmayalım 1/3 ünü... şunları merak edip deneyen olursa bi zahmet yazsın na
sıllar..

[Bu mesaj KoLCu tarafından 01 Ocak 2005 23:34 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

ilk satın alırken verilen fiyat dışında paralı olanların aylık ücretleri öyle çok fazla birşey değil.. paralısı varken ücretsiz olanı o kadar da iyi olmuyor..[signature][hline]Legbra ::.. The interpreter øf gøds. Only he can translate peøples prayers and transmit them tø the invisible pøwers.
Fıstık [PatiPet Resimler] / The Willow
Sosyal ağlarda paylaş

ya soyle oturup gunlerce level kasmadan direk actiona girebilcegimiz free bi mmorpg yok mu
direk action derken shadowbane tarzi mesela 1 haftalik bi yaratik kesmesi yeterli olucak falan pvp icin
wow un bu gidisle cikicagi yok cunku(eu)
zaman gecircek bisiler lazim :)
Sosyal ağlarda paylaş

said:
LasT_SuRviVoR, 02 Ocak 2005 22:44 tarihinde demiş ki:
hehe o zaman git diablo2 oyna 1.5 günde level 99 yap sonrada oyna :D

oha nasıl lan.nası ya oha.Part ile bile 3-4 gunde 80 olabiliodum ben yuh 1.5 gunde 99[signature][hline]Angelfire, 24 Kasım 2004 23:11 tarihinde demiş ki:
bitidirdiniz ömrümü tükettiniz yemin ederim
anlamıyorum amacınız ne sizin
biz dostuz mu demeye çalışıyonuz ya

--------
BonePART, 27 Kasım 2004 04:47 tarihinde demiş ki:
ister ırkcı deyin ister kafatascı ben turk olmakla da turk dogmaklada gurur duyuyorum

_Dalamar_, 02 Ocak 2005 21:44 tarihinde demiş ki:
Piramitler çok güzel börek açıyormuş diye duymuştum

Sosyal ağlarda paylaş

bedava mmorpg den cacık olmass..[signature][hline]Angelfire, 24 Kasım 2004 23:11 tarihinde demiş ki:
bitidirdiniz ömrümü tükettiniz yemin ederim
anlamıyorum amacınız ne sizin
biz dostuz mu demeye çalışıyonuz ya

--------
BonePART, 27 Kasım 2004 04:47 tarihinde demiş ki:
ister ırkcı deyin ister kafatascı ben turk olmakla da turk dogmaklada gurur duyuyorum

_Dalamar_, 02 Ocak 2005 21:44 tarihinde demiş ki:
Piramitler çok güzel börek açıyormuş diye duymuştum

Sosyal ağlarda paylaş

işin komiği o ao başlığı 2 haftadır sticky ama kimse görmemiş mübarek, burada öğrendiniz.. :-p[signature][hline]Elder Scrolls forumunda ES4'ü niye multiplayer özellikli istemediğini izah eden MutantPenguin demiş ki:
People suck, if I want to game I'll do it with/against circuit boards and lines of C++ that know how to RP, not people that don't know how to string a sentence together.
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
  • Yeni Oluştur...