Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Boşanıyorum

Selamisahin

Öne çıkan mesajlar

Patice said:

totemic said:

ben buldum abi zaten 4 ay sonra evleniyorum. hadi diyelim genellemeyelim ama yüzde olarak verirsek yukarıdaki örnekte olan kezbanlar %80 şu anda ülkemizde.

Kezbanın tam tanımı ne senin için? Ne yapan kadına 'bu kezban' diyorsunuz? Ciddi soruyorum..

Yok öyle bişey. Bir adam, birine kezban diyorsa bu kadınla değil adamın kompleks düzeyiyle ilgilidir. Karşısındakini hor görmek, kendisini şişirmek için kullanılır.

Özellikle kadın

1- aksanlı konuşuyorsa
2- orta ve alt gelir düzeyi bir aileden geliyorsa
3- erkeğin ilkel benliğine göre olmaması gereken bir ÖZGÜVEn taşıyorsa o kadın kezbandır.

Oysa ezik ezik erkeğin üstünlüğünü kabul etmeli, öyle kendinden emin davranmamalıdır. yoksa kezbandır.
Sosyal ağlarda paylaş

@patice

bana göre kezban; insanın kendine yakışanı giymesidir.. asdf

şaka bir yana bizim kızlarımızda bir kere mütevazilik sıfır. erkeklerimiz sağolsun ortaokuldan itibaren kızların peşinde koşturdukları için hemen havaya giriyorlar. sonra elde etme konusunda rahat olduklarından erkeklerı kullanmaya başlıyorlar. en büyük silahları da trip atmak. kaç kez başıma geldi haklı oldugum konularda bir bakmışım özür dileyen taraf ben olmuşum..
Sosyal ağlarda paylaş

DRaGoN_SLaYeR said:

e sorun ne o zaman? yakışıklı adamsın, hatunların içinde yüzüyosun, nasıl 7 senedir sevgilin olmaz abi, kızların önünde burnunu mu karıştırıyosun napiyosun emenike

abi kızların için de olmak sevgili olmasını kolaylaştırmıyor aksine
zorlaştırıyor..
Sosyal ağlarda paylaş

sostizm said:

Patice said:

totemic said:

ben buldum abi zaten 4 ay sonra evleniyorum. hadi diyelim genellemeyelim ama yüzde olarak verirsek yukarıdaki örnekte olan kezbanlar %80 şu anda ülkemizde.

Kezbanın tam tanımı ne senin için? Ne yapan kadına 'bu kezban' diyorsunuz? Ciddi soruyorum..

Yok öyle bişey. Bir adam, birine kezban diyorsa bu kadınla değil adamın kompleks düzeyiyle ilgilidir. Karşısındakini hor görmek, kendisini şişirmek için kullanılır.

Özellikle kadın

1- aksanlı konuşuyorsa
3- erkeğin ilkel benliğine göre olmaması gereken bir ÖZGÜVEn taşıyorsa o kadın kezbandır.

Oysa ezik ezik erkeğin üstünlüğünü kabul etmeli, öyle kendinden emin davranmamalıdır. yoksa kezbandır.

(tu) işte bu ya...
Sosyal ağlarda paylaş

sostizm said:

Özellikle kadın

1- aksanlı konuşuyorsa

1 ve 3 belki de, gelir seviyesiyle ne alakası var onu çözemedim?
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...