Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Boşanıyorum

Selamisahin

Öne çıkan mesajlar

Lan otuz direkt yaşlılık demek

29'umda yani geçen sene gecede 3 farklı mekana akarken şimdi bir mekanda müzik sesiyle 3 saat geçiremiyorum.
Geçen gün olduğum mekanda erasmus partisi varmış millet coştu etti ben yaslandım bistro masaya içtim bakındım başım ağrıdı çıktım.
Özellikle bira içince saat 12 de esnemeye başlıyorum :)

eve gidince anne-baba yanında ulan 30 um ya diyorum genç değil artık "orta yaş" çok acaib olm

ben de inanılmaz depresyonla geçiriyorum napıcam bilemiyorum
Sosyal ağlarda paylaş

dusuncelihayvan said:

Lan otuz direkt yaşlılık demek

29'umda yani geçen sene gecede 3 farklı mekana akarken şimdi bir mekanda müzik sesiyle 3 saat geçiremiyorum.
Geçen gün olduğum mekanda erasmus partisi varmış millet coştu etti ben yaslandım bistro masaya içtim bakındım başım ağrıdı çıktım.
Özellikle bira içince saat 12 de esnemeye başlıyorum :)

eve gidince anne-baba yanında ulan 30 um ya diyorum genç değil artık "orta yaş" çok acaib olm

ben de inanılmaz depresyonla geçiriyorum napıcam bilemiyorum

ne değişti 1 sene içinde de böyle oldu
Sosyal ağlarda paylaş

abi o eşik!
bir şey değişmiyor. Hani bak azalarak olmadı yaz bitti kış sezonu kapalı mekanlar konser sezonu açıldı bi baktım bu durumdayım.

tek umudum artık bu yaz belki sadece yazları gezebiliyorumdur.

bir de 30'undan sonra para... Parayı vurmadıkça bok gibi bir hayat oluyor. Hadi gençken fakirliği gençlikle örtüyorduk da sağlam bir hobin yoksa malak gibi yaşıyorsun.
Sosyal ağlarda paylaş

30 u öyle bir şey yaptınız ki, boş mezar olsa içine sokacaksınız ha. 30'unda erkek ve kadının farklı bir havası, albenisi var. parmak arası beyaz çorap mı giyiyorsunuz, belinize çanta mı takıyorsunuz nedir anlamadım. 30 luk adamın eli yüzü giyimi düzgünse 20 likten albenisi kat ve kat fazladır. hele ki çıtırlar için.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...