Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Boşanıyorum

Selamisahin

Öne çıkan mesajlar

Llama said:

BabacumMostors said:

hamilelik döneminde kediyi evden çıkarmak gerekiyormuş düşük yapmayı tetikliyormuş kedi tyüyü vs, ama hani kediyle büyüyne bir sürü arkadaşım var, kist aşısı, ve sahiplerin kullanması gereken haplar kullanıldıktan sorna sorun olmuyor

bir arkadaşım var
doktor kaç yıl kedi sende diye sormuş kedi sanırsam uzun yıllar yanındaysa sorun olmuyor.. doktor hiç bir şey yapmana gerek yok demiş
ki yapmıyorlarda

kendi kedisi diye mi herhangi bir kediyle uzun yıllar yaşadı diye mi
Sosyal ağlarda paylaş

Sequo said:

Yine diyorum erken cocuk yapın.

Ha karınıza güvenmiyorsanız şunu bir test edeyim diyorsanız o sadece sizin dingilliğinizdendir.

Kendinize yakışmayan yada niyeti kötü bir olan insanı kendinize eş yapıyorsanız bu hayatta ne kadar salak olduğunuzun kanıtıdır.

Eş dediğini evlilikte değil evlenmeden önce görüp evlenme teklifi edeceksin.

Cocuğa bıdı bıdı eden insanlar olmuş. Haklılar eş seçmeyi bilmedikleri için cocugada karşı çıkacaklardır.

Ama erkeği eve bağlayacak, ona görev yükleyecek cocuktur.

Kendisini baba hissetmeyen erkek dışarıya özenecek keşke bekar olsam özentiliği ile yavaş yavaş karısından soğuyacaktır.

Onun için kendine eş seçmeyi becerememiş insanlar gelip burada reröre yapmasın.

Adam gibi eş seçin hemen cocuk yapın. Cocuk yapmayacak olgunluktaysanızda niye evleniyorsunuz olm?

Birlikte yaşayın geçin.

Zenginler hayatın her evresinde şanslı olduğu gibi doğru kadını(!!!) bulmaktada şanslıdır.Muhtemelen zengin insanlardaki dost (!!!) sayısına da bizim ulaşabilmemiz kolay değil.Ha bu arada şu yazdıklarını kadın yazsa daha doğru olur.Zengin adam bulmuşum hemen çoçuğu vereyim elinde diye.Acaba diyorum senin zenginliğin hanımdan dolayı fln mı geliyor.Güzel yere sen kapak atmış olabilirsin.Neden bir türk filmi de sen yaşamıyor olmayasın ki :)
Sosyal ağlarda paylaş

Masticore said:

Bu sene dershanelerin okula dönmesiyle düşmüş galiba fiyatlar biraz. Doğa koleji 50k idi 2 sene önce.

e tabi..benim cevremden de lise 4 -3 butun veliler nasilsa dersaneye de ayni parayi verecektik diye daha pahali olmasina ragmen dersane okuluna yolladilar cocuklari. ki ben de bizimkileri dersane okuluna gonderecegim direkt..nasilsa hayatlari sinav..hicbirsey ogrenmeden sinavda basarili olsunlar yeter..*diyor sistem..
Sosyal ağlarda paylaş

Asriel said:

Sequo said:

Yine diyorum erken cocuk yapın.

Ha karınıza güvenmiyorsanız şunu bir test edeyim diyorsanız o sadece sizin dingilliğinizdendir.

Kendinize yakışmayan yada niyeti kötü bir olan insanı kendinize eş yapıyorsanız bu hayatta ne kadar salak olduğunuzun kanıtıdır.

Eş dediğini evlilikte değil evlenmeden önce görüp evlenme teklifi edeceksin.

Cocuğa bıdı bıdı eden insanlar olmuş. Haklılar eş seçmeyi bilmedikleri için cocugada karşı çıkacaklardır.

Ama erkeği eve bağlayacak, ona görev yükleyecek cocuktur.

Kendisini baba hissetmeyen erkek dışarıya özenecek keşke bekar olsam özentiliği ile yavaş yavaş karısından soğuyacaktır.

Onun için kendine eş seçmeyi becerememiş insanlar gelip burada reröre yapmasın.

Adam gibi eş seçin hemen cocuk yapın. Cocuk yapmayacak olgunluktaysanızda niye evleniyorsunuz olm?

Birlikte yaşayın geçin.

Zenginler hayatın her evresinde şanslı olduğu gibi doğru kadını(!!!) bulmaktada şanslıdır.Muhtemelen zengin insanlardaki dost (!!!) sayısına da bizim ulaşabilmemiz kolay değil.Ha bu arada şu yazdıklarını kadın yazsa daha doğru olur.Zengin adam bulmuşum hemen çoçuğu vereyim elinde diye.Acaba diyorum senin zenginliğin hanımdan dolayı fln mı geliyor.Güzel yere sen kapak atmış olabilirsin.Neden bir türk filmi de sen yaşamıyor olmayasın ki :)

Oda bir farklı bakış açısı neden olmasın. Öyle de olabilir. Karım kendisi mini ye binip bana ferrari alıyor olabilir tabii.
Sosyal ağlarda paylaş

o 45 in esprisi ..ted icin soyleyeyim ..

anaokulu ogrencilerine ilkokulda kayit onceligi taniyorlar.yani 45 verip ilkokulda da ted de olmasini garantiliyorsun..bir de ilkokul 3 de sinavi var ..yani parayi verdigin taktirde bile ted e ilkokul 1 de uzgunuz alamiyoruz demeleri cok olasi ..ki mezunlarina guzellikler de yapiyorlar..ki zamaninda ankaranin kalburustu kesiminin cogu ora mezunudur..
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...