Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Şarap içmek İstiyorum

Mal

Öne çıkan mesajlar

adam 15 tl bulmuş hayatın anlamını çıkarıyor.aşık oldum hayat ne güzel falan diyor.bende zamanında maliyeti 1200tl(afyon çimento) olan hisse zamanında tarafımca unutulmuş 4 sene sonra (2010 martıydı sanırım) bedelsiz verince para 15000 tl olmuştu da bu kadar sevinmemiştim ben.sorun onda mı bende mi??

Troll mrol seviyorum ben ya malı
Sosyal ağlarda paylaş

Mal said:

ne diyo bu salak diyceksiniz. reklam sitenin ağzına sıçmış. yarım gönderdi msjı mobilden. internet kafeye geldim. başı aşşada.

dün yemek almaya gidiyodum. ramazan diye yemek dağıtıyolar. kapla gidip alıyosun. ara sokağa girdim araba kapatmış geçemedim bisikletle. hay sokayım dedim, geri dönerken yerde 5 tl buldum.

bi süredir doğru rüzgarı arkama aldığımı hissediyordum. aşık oldum ve bu doğru rüzgar demekti. son bi kaç gündür kaybediyormuyum o rüzgarı diye endişe vardı. yerde 5 tl bulmam endişeyi hafifletti keyiflendim. ana yola çıktım. ve rüzgarla yerde yuvarlanan bir 10 tl daha gördüm. anında döndüm, kimseyi umursamadan 10 tl yi bisikletle takip ettim ve sonunda ayağımla üstüne basıp aldım. etti 15 tl. o kadar kaptırmışımki cebime koyarken etraftakilerin bana gülümsediğini farkettim.

yemeği aldım geri dönerken bi kaç sefer beraber takıldığım bi arkadaşımı gördüm. belediyeye girmiş. ana caddede park yapanlara bilet kesiyor. naber felan derken sigara varmı dedi. sarıyım dedim. o gitti park eden birine bilet kesmeye. ben ona sigara sararken anladımki 15 tl yi o kaçırmış elinden rüzgarda. ayvalığın rüzgarını bilen bilir. sigaranın yarısını sen içersin yarısını o. rüzgar uçurmuş elinden parayı büyük ihtimal.

paraları tütün torbasının içine koymuştum. söylememeye karar verdim para bulduğumu. tütünü sararken yemek kabını bi pencere önüne koymuştum. çaaat dedi düştü kırıldı kavanoz. yemek yerlere saçıldı. birazını temizledim kalanını kediler yer dedim. o arkadaş müşterilerle ilgilenirken gittim sigarasını verdim. adamın dibisin dedi. yemek döküldüğü için 15 tl nin 7,5 tl sine kuru fasülye yedim. doğru rüzgar kader felan herşey birbirine karışmıştı. aşık olmak güzel ama.

roman yaz okurum
Sosyal ağlarda paylaş

neyse gitti. kırmızıyı çok seviyor diye kırmızılı çekyat almıştım. inat ettim saat 6 dan 10 buçuğa kadar oturdum ikinci elcide. dükyanı kapatsalarda otururdum sanırım orda. ki biz yola çıkarken kapattılarda zaten. yeni evimdeki ilk gecemde getirtemeseydim asla sevemezdim bu evi. uzandım boş odada kırmızılı çekyata. gitmemiş gibi sanki :)
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...