Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

[Vermelik] Genius Çizim Tableti (G-Pen F610)

BabacumMostors

Öne çıkan mesajlar

ürünün özelliklerini görsellerini internettn arayabilirsiniz diye kasmadım eheh (tembel bağışçı)

çok kullanılmamış ama 3-4 senelik alet, gayet temiz

kutusu yok kayıp elimde olanlar;
-tabletin kendisi
-kalemi
-kalem standı

yedek uçlarını bulamadım muhtemelen kutuyla beraber onlarda gitti herhalde

ürün çalışıyor taktım denedim, ben kullanmıyorum çizim yapacaksam tablet bilgisayarımda hallediyorum

ürün için para istemiyorum tek şart alacak olanın ya istanbul içi (kadıköy, beşiktaş, ümraniye) elden teslim veya karşı taraf ödemeli kargo

elden verirsem bir çayınzı sodanızı içerim :P

özellikle gerçekten ihtiyacı olan birine, bir öğrenciye veya işiyle ilgili oalrak bu tür bir ürüne ihtiyacı olan birine gitmesini isterim elbette bu sınıfa giren biri çıkmazsa hobi olarak dijital sanatlara başlamak isteyen birine de verebilirim en azındna bir sonraki sahibinin elinin altında da aylarca yatıp tozlanmasın

çevrenizde bu tarz bir ürüne ihtiyacı olan varsa bi sordurursanız sevinirim.

sevgiler
Sosyal ağlarda paylaş

Cidden bana lazım bu tabletlerden. Almayı düşünüyordum ps tasarımları ve çizimlerde kullanmak için. Bu arada öğrenci bir arkadaşımız varsa ihtiyacı olan ve almak isteyen cihazı söylesin. Benim için sıkıntı yok. Olursa da fena olmaz hani.

Bu arada bu vermelik işi iyiymiş. Bakayım evde ne var ne yok...
Sosyal ağlarda paylaş

Bu konu niye buraya geldi ya.. Bu arada arkadaşlar aranızda anlaşın hani ekmek teknesi olarak kullanmak isteyene öncelik veriyorum yok hobi olaral kulkanmak isteyen de alsın hani hevesi gecince su bu olunca yeniden tfavüle soksun buradan, maksat durdugubyerde yatmasın tozlanmasın ihtiyacı olana gitsin
Sosyal ağlarda paylaş

valla ben şu tarz işler yapıyorum

http://i.hizliresim.com/BMooMG.png

bunları illustratorde mouse la orasını burasını çekiştirerek yapıyorum tablet olsa çok daha kolay ve iyi olur.

bunun dışında son 10 gündür giriştiğim photoshopla alakalı web projesi var. oda direk tabletle alakalı. babacum öm kutunu boşaltırsan linki veririm.

arada da kendi zevkime çizim illustrasyon felan yaparım eğer tablet olursa.

bunun dışında ben kerem beyit tadında işler yapıyorum diyen varsa onun işine daha çok yarar.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...