Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Kendim ve ben..

Drian

Öne çıkan mesajlar

ben de ileri derecede tipsizim ama kızlar bana hasta oluyo...:-)

neden çünkü rahatım kasmıyorum.
Ewet tipsizim ama yatakta iyiym:lol:

Şaka bi yana böle şeylere takılmak çok saçma ve zaman kaybı.
(eğer yaşın 15-19 sa anlaman zor.Ama ilerde anlar pişman olursun,niye kendimi sıkmışım diye)!!![signature][hline]her kiminki devesi vardır o zengindir.Ama her kimki Ferrariye biner o şanslıdır
arap atasözü
oldu mu?

Sosyal ağlarda paylaş

Bidakka herkez çirkin deilsin falan dioda herkez bu adam1 gördüdemi konusuyor.Baba sen kimseyi dinleme sen fotonu bana yolla ben sana sölicem tip varmi yokmu die kiz arkadaslara gösteririm burda iyy bune lan tipe bak falan derlerse bencede git at kendini.Yok degilse gerek yok demekki kizda sorun vardir.Bide tip olayi göreceli kavram senin begenmedigin kizda seni beyeniyo olabilir hayatta hep böle olmustu ve bole olmaya devam edecek.Bazen arada kayniyo senin sevdiginde seni seviyo falan çikarsa 100 tane den 1 inde falan oda hernese çok uzatmiyim düzgünce fotonu yolla nete :D komik geliyo ama yorum yapalim kendini bi yerden atmandan iyidir belki deli yakisiklisindir bi kiz yüzünden öbür tarafta harcanma...bide günah falan diolar intihar bos is bunlar sabret ebret ölcen nargileden falan.çok olumsuz yaklasmadim insallah.
Sosyal ağlarda paylaş

bende o duyguya girip yıllarca cıkamammıstım en sonundabosver herseyi gun gecsin yasamana bak dedim oooyle gunler gectikce duygum bitti (benmki karsılıksız asktı) bide dertlescek ne arkım nede patim vardı (siteden haberim yoktu) ama ilerde belki bişye benzerim inancı ve bosver unuturum ilerde dusuncesi yasatıyo insanı[signature][hline]slash kotu solo yazmaz
Sosyal ağlarda paylaş

Of saçmalamayın be! Genelde çirkin olduklarını düşünen insanlar sewimli, çekici ve cidden güzel insanlar. Asıl çirkinler ortalıkta dolaşarak popo sallıyorlar yada playboy kazanova taklitleri yapıyorlar. Şundan eminim ki; cidden çirkin olan biri çirkinliğinin farkında bile değil; kendini sindirella ya da beyaz atlı pirens saniyor. Hem çirkinliği neye göre değerlendiriyoruz ki? Mesela benim ten rengim bayaa bi soluktu. Kendimden kıcık alırdım aynaya baktiğim zaman, ceset gibi göründüğümü düşünürdüm. Kansız olduğumu öğrendiğim zaman elimde demir haplarıyla havalara uçmuştum "normal insan olacam! normal insan olacam!" diye. Ehuhhheeh! Zaten o zaman anlamıştım vampirella gibi :lol: görünmemi kafaya taktiğimi. Yaw neyse, orta çağda Fransız kadınları soluk görünebilmek için kan aldırırlarmış. Renkli görünmemek için ellerinden geleni yaparlarmış. Boş verin güzel çirkin. Hepsi göreceli.

Çirkin olduunu düşünen arkadaşım; sana da burdan SALAK! diye baariyorum. Kız arkadaşın senin çirkin olduğunu düşünse niye senle çıksın salak! Niye sana gülsün! Kim çirkin birine güler?!!! Şirin, komik ya da farklı görünmüşsündür gözüne. Neyse; sakinleşince anlarsın hiçbirşeyin hissettiğin biçimde olmadığını. Bu duygularından da bahset beraber olduğun kıza. Kimbilir kızcağızın haberi bile yok senin ne hissettiğinden. Kasma, söyle işte ne hissettiğini ve kabul et saçmaladığını, düzelmeye çalış. Sanki kız arkadaşın çok mu güzel! Allaam yarabbim! Güzellik yarışmasını seyrederken bile, birinciyi seçtiklerinde izleyenlerin yarısından çoğu "Peah! Allam bunu mu seçtiler? Ne irenç bişi! Diğeri daha güzeldi." diye yorum yapmiyorsa paticik'ten atın beni. :D Tescilli güzelleri beyenmediğimiz oluyorsa, biri sana gülmüş (ki niye güldüğü belli bile değil) diye "Nayır! Ben çirkinim, ölmeliyim!" diye saçmalıyorsun sen bakim? Sarışın mı, esmer mi diye bir topic açsam şurda herkes birbirini yer. Biri der esmer irenç, sarışın lokum. Öbürü der asıl sarışın berbat, esmeri yiyelim :D Boşver sen bunları! Takma kafana! Seni cidden sewecek birini arıyorsan da; bil ki herkes bu rüyanın peşinde dolanıp duruyor zaten. Henüz bulamayanlara iyi şanslar, aramaya inanmak var ya :D mutlaka bulacakız hapbaraber inşallak. Bulduysak da hepimiza mutluluklar! :) :)[signature][hline]-Bang!
Cowboy Bebop...
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Drian, 20 Ocak 2005 03:15 tarihinde demiş ki:
Bu gece yine birseyi farkettim kendimde.. Nerden baslasam bilmiyorum. Icimde birsey var aşıgım suan. Buda fake accountum. Buraya yazma amacımıda bilmiyorum. İcimden gelenleri yazacagim sizlere.. Kim oldugumu söyleyemem.. Belki tanırsınız belkide tanımassınız.. Neyse anlatmaya baslıyorum..

16 Ocakta birisine aşık oldum evet .. Sırılsıklam aşıgım. Seviyorum deli gibi. Oda beni seviyor belkide. Flört ediyorum hersey güzel ama mutsuzum. Cirkinim yakısıklı degilim yine bakıyorum kendime aynada cirkinim neden böyleyim offf kamerada kız arkadasım bazı haraketlerime gülüyor cirkin oldugumu cok iyi biliyorum keşke hic dogmasaydım, yaşamasaydım, gelmez olsaydım dünyaya bu sekilde.. Aşıgım kız arkadasım bu gece bir hareketime koptu kamerada ve o hareketimde gülünücek bisi degildi. Beni cok kırdı yara bıraktı icimde o gülmesi..

Cirkinim evet.. Kafam allah bullak az sarhostum ve intihar etmeyi düsünüyorum. Ben böyle hayat istemiyorum. Beni gercekten sevicek birisni ariyorum bana gülecek birisni degil. Offf yazamıyorum hic birsey yazamıyorum elveda arkadaslar...

çirkinliini arka planda tutabilmek istiosan kendini guwenmeyi denesen ii olr bence[signature][hline]Yalnızlık paylaşılmaz
Paylaşılsa yalnızlık olmaz
Sosyal ağlarda paylaş

sana tek tavsiyem bir yerden mehmet aLi akbiLin gençLik ve şu andaki resimLerini bir yerden buLup kendininkiLerLe kıyasLaman. Sonra da bu adamın takıLdığı hatunLarLa senin hayatındaki hatunLarı kıyasLaman

Sonra da kendine şu soruyu sor " NasıL yani ya ? "[signature][hline]Arkamda yürüme, ben öncün olmayabilirim. Önümde yürüme, takipçin olmayabilirim. Yanımda yürü, böylece ikimiz eşit oluruz.

Kızılderili Atasözü
Sosyal ağlarda paylaş

İLyas SaLman görüntü oLarak çirkin oLabiLir ama iç dünyası memet aLi akbiLden daha iyi gibi geLiyor bana :)[signature][hline]Arkamda yürüme, ben öncün olmayabilirim. Önümde yürüme, takipçin olmayabilirim. Yanımda yürü, böylece ikimiz eşit oluruz.

Kızılderili Atasözü
Sosyal ağlarda paylaş

ya yazılanları okuyamadım çok özür diliorum ( napiim ya 8 sayfa oku oku biter mi :) ).Eğer insan kendini nasıl görüorsa öyledir bunu unutma.Aynaya bak ve allaım ben ne kdr güzelim iiki beni böle yaratmıssın şu karizmaya bak bea heyyytt bea fln de inan kendini daha ii hissediceksin.Sen kendini öle görürsen dışarıdakilerde seny öle görürler bunu unutma![signature][hline]Sleepwalker, 15 Ocak 2005 21:02 tarihinde demiş ki:
dikkat ederseniz hayvanın midesine bakıyor ve ne kadar çok gaz var böyle diyor içinden

-------------------------------------------
En ateşli ve içli ağlamalar, en sönük ve anlamsız gülüşlerde gizlidir.
Sosyal ağlarda paylaş

Herşey insan olmakla başlıyo bu dünyada ben de kimsenin çirkin olduğna inanmıyorum.Şu açıdan düşün bi de durumunu çevrendeki çoğu insan seni insan olduğun için seviyo.bunun için mutlu bile olabilirsin...olmalısın da:)arkadaşlarım bana güzel olduğumu sölüyo hatta msj sonlarına falan güzel kız dieyazanlar da oluyo çevremde çok insan var bazen oturup düşünüyorum acaba kaç tanesi beni çirkin halimle de severdi die ama kendimden yanıtalamıyorum veya cevap vermekten korkuyorum...bildiin gibi ölümlü bi dünyada yaşıyoruz ve herkesin bi kaderi var kaderinde ne varsa onu yaşayacaksın yaşamak zorundasın...kız arkadaşına gelince boşver nie güldüünü sen de bilmiyosun galiba .boşver kız arkadaşın seni sevmezse sevmesin bak senin için bu kadar insan yazı yazmış burda yalnız sana...sen ailene ve seni gerçekten sevenlere sımsıkı yapış gerisini boşver:)[signature][hline]Çok Kere En Kuvvetli Tenkit Ses Çıkarmamaktır.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...