Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Kendim ve ben..

Drian

Öne çıkan mesajlar

Bak şimdi.

Birincisi, sen ne beni eleştirebilecek bir konumdasın, ne de yargılayabilecek bir konumda.O açıdan çeneni kapaman konusunda ısrar ediyorum.

Ikincisi, bana seviye hölö hölösü yapma için, burda herkes kimin ne halt olduğunu biliyor.

Üçüncüsü, tutup o kişisel izbe bölümde izbe insanların açtığı izbe konularda biz senin şu anda didiştiğin arkadaşla eğleniyorduk.Sizin yaptığınız şu an burda yaptığınız şey saçma sapan tartışıp, konunun içine sıçmaktan başka birşey değil.Kıyaslanacak konular değil hani.

Dördüncüsü ve en önemlisi, "Zamanı geldiğinde susup ufuk çizgisinde kaybolmak bazen kendimiz için en doğrusudur." diye bir çin atasözü var, bilir misin ?[signature][hline]I want a boy with çemçük smile and pişmaniye hair...
Sosyal ağlarda paylaş

said:
-Mix-, 20 Ocak 2005 04:12 tarihinde demiş ki:
nolcak bu turkiyenin hali

İşsiz Sayısı Cogalacak .

Dolar Düşmeye Devam Edecek[signature][hline] * Bu sayfadaki içerik, yazanların kişisel görüşlerini belirtmektedir. paticik.com burada yazılı olanlar hakkında hiçbir yasal sorumluluk kabul etmemektedir..
Sosyal ağlarda paylaş

said:
-DoruK-, 20 Ocak 2005 04:16 tarihinde demiş ki:
Ben başkaban olcam

Doruk Senin Geleceeeni Görüyorum ilerde teacher olucan :P[signature][hline] * Bu sayfadaki içerik, yazanların kişisel görüşlerini belirtmektedir. paticik.com burada yazılı olanlar hakkında hiçbir yasal sorumluluk kabul etmemektedir..
Sosyal ağlarda paylaş

Gidiyoruuum butun asklaaar yuregimdeeEee gidiyorum kokun halaa üzerimdeee sanaa korkulaaar biraktimmm birde yeni baslangiclaaar bir kendiiim bir beeen gidiyorumm[signature][hline][b]|R.I.P| sularmı yandı ? neden tunca benziyor mermer? Bu bir lisan-ı hafidir ki ruha dolmakta, Kızıl havaları seyret ki akşam olmakta.|[/b]-[Koli Basili(msn)]-
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Anti_Teacher, 20 Ocak 2005 04:16 tarihinde demiş ki:
ulan burayada ne zaman baksam kedim ve ben diye görüyorum şerefsizim.

ahaa evet ben de öyle görüyorum her seferinde neden aceba[signature][hline][b][Bu mesaj Ali Sami Yen tarafından 1 Ekim 1905 14:27 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
eraygnr, 20 Ocak 2005 04:17 tarihinde demiş ki:
said:
-DoruK-, 20 Ocak 2005 04:16 tarihinde demiş ki:
Ben başkaban olcam

Doruk Senin Geleceeeni Görüyorum ilerde teacher olucan :P

böhöh abi niye baktın ki ya ben hoca olmak istemiyorum böhüü :([signature][hline][b][Bu mesaj Ali Sami Yen tarafından 1 Ekim 1905 14:27 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Fal Bakılır Yani ;)

Gecenlerde dukyana bi adam geldi o gelmeden once baya bişiler konusuldu onunla ilgili :P kahve icicem dedi soledik içti falan anneme sordu apla bi falıma baksana be falan die adamada uyuz oluyodum ben bakem api oldum bi an sonra aldım elime fincanı o gelmeden önce konusulanları saydırdım böle sen parayı cokseviyon falan die adam durdu durdu valla hll olsun dedi yarıldım :P[signature][hline] * Bu sayfadaki içerik, yazanların kişisel görüşlerini belirtmektedir. paticik.com burada yazılı olanlar hakkında hiçbir yasal sorumluluk kabul etmemektedir..
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Drian, 20 Ocak 2005 03:15 tarihinde demiş ki:
Bu gece yine birseyi farkettim kendimde.. Nerden baslasam bilmiyorum. Icimde birsey var aşıgım suan. Buda fake accountum. Buraya yazma amacımıda bilmiyorum. İcimden gelenleri yazacagim sizlere.. Kim oldugumu söyleyemem.. Belki tanırsınız belkide tanımassınız.. Neyse anlatmaya baslıyorum..

16 Ocakta birisine aşık oldum evet .. Sırılsıklam aşıgım. Seviyorum deli gibi. Oda beni seviyor belkide. Flört ediyorum hersey güzel ama mutsuzum. Cirkinim yakısıklı degilim yine bakıyorum kendime aynada cirkinim neden böyleyim offf kamerada kız arkadasım bazı haraketlerime gülüyor cirkin oldugumu cok iyi biliyorum keşke hic dogmasaydım, yaşamasaydım, gelmez olsaydım dünyaya bu sekilde.. Aşıgım kız arkadasım bu gece bir hareketime koptu kamerada ve o hareketimde gülünücek bisi degildi. Beni cok kırdı yara bıraktı icimde o gülmesi..

Cirkinim evet.. Kafam allah bullak az sarhostum ve intihar etmeyi düsünüyorum. Ben böyle hayat istemiyorum. Beni gercekten sevicek birisni ariyorum bana gülecek birisni degil. Offf yazamıyorum hic birsey yazamıyorum elveda arkadaslar...
[signature][hline]I need u like a devil needs sin...
Sosyal ağlarda paylaş

said:
-DoruK-, 20 Ocak 2005 03:51 tarihinde demiş ki:
ya hay benim moralim bozuldu şindi bu olaya kardeşim güzel kardeşim biliyorum şimdi beni duymayacaksın belki sonra çok mesaj atıldığı için benim bu mesajım burada kaybolacak ve sen okuyacamayaksın lakin okursan iyi dinle, yaşın kaç senin elbet üzgün veya sinirli olduğunda düşünme şeklinin bariz derecede döndüğünü sen de farketmişsindir daha önce. kötü birşey yapacağına inanmıyorum böyle birşeyi en çabuk atlatmanın tek bir yolu var git sorunun olduğu kişinin yüzüne söyle bunları eğer sen onu sevdiysen seni anlayışla karşılayacaktır zaten. biliyorum çok zor ama geçmişe baktığında çok basit görünen şeyler bunlar.

sakın hiçbirşeyi içinde saklama bu, sakladığın şeyin acısını en uzun süre yaşayabileceğin yöntemdir sen dediğimi yap, zaten kaybedecek birşeyin yok sürekli uyar kendini ve ne söylemek istiyorsan git söyle umuyorum ki problemin yakında çözülecek. biraz kendini beğen, arada farkettir insanlara ki güzel, yakışıklı olduğunu hissedesin. bu tür şeylere herkesin ihtiyacı var. hadi güzel kardeşim benim takmayın bunları böyle kafanıza
[signature][hline][b][Bu mesaj Ali Sami Yen tarafından 1 Ekim 1905 14:27 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...