Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Kendim ve ben..

Drian

Öne çıkan mesajlar

Bu gece yine birseyi farkettim kendimde.. Nerden baslasam bilmiyorum. Icimde birsey var aşıgım suan. Buda fake accountum. Buraya yazma amacımıda bilmiyorum. İcimden gelenleri yazacagim sizlere.. Kim oldugumu söyleyemem.. Belki tanırsınız belkide tanımassınız.. Neyse anlatmaya baslıyorum..

16 Ocakta birisine aşık oldum evet .. Sırılsıklam aşıgım. Seviyorum deli gibi. Oda beni seviyor belkide. Flört ediyorum hersey güzel ama mutsuzum. Cirkinim yakısıklı degilim yine bakıyorum kendime aynada cirkinim neden böyleyim offf kamerada kız arkadasım bazı haraketlerime gülüyor cirkin oldugumu cok iyi biliyorum keşke hic dogmasaydım, yaşamasaydım, gelmez olsaydım dünyaya bu sekilde.. Aşıgım kız arkadasım bu gece bir hareketime koptu kamerada ve o hareketimde gülünücek bisi degildi. Beni cok kırdı yara bıraktı icimde o gülmesi..

Cirkinim evet.. Kafam allah bullak az sarhostum ve intihar etmeyi düsünüyorum. Ben böyle hayat istemiyorum. Beni gercekten sevicek birisni ariyorum bana gülecek birisni degil. Offf yazamıyorum hic birsey yazamıyorum elveda arkadaslar...
Sosyal ağlarda paylaş

bune bunalım böyle arkadaşım çok bunalım halim oldu keşke doğmasaydım dediğim oldu ama hiç bu hayata elveda demek aklımın ucundan geçmedi yaşamyı seviyorum yaşamak güzel şey..hayatın tadını çıkar kendini bu kadar karamsar görme bu kdr çirkin bulma kimine göre çirkin kimine göre yakışıklı gelebilirsin herkesin beğeneceği tipler öyledir bu yüzden kız arkadaşınada önyargılı davranma[signature][hline]In Flames We Trust
a member of AAL'05
Sosyal ağlarda paylaş

saçmalama abi
dorsianın dedii gibi yat uyu düşünme böle şeyleri

kız senin kameradan başka bieşye gülmüştür senin tipine diil
yanlış anlamıştır falan, diosun flört edioruz bilmemne .. kız senin tipine gülse nie takılsın ki senle..[signature][hline]Fear.. Fear attracts the fearful
The Strong. The Weak. The Innocent.
The Corrupt.

Fear.. Fear is my Ally!
Sosyal ağlarda paylaş

web cam'de citten komik görüntüler ortaya çıkıyor bu normal olabilr...
ayrıca çirkin değilsin.. belki bakımsız olabilirsin ama çirkin insan yoktur pek çok insan bakım sayesinde güzel görünür...

Ayrıca kızlar kendilerini güldüren erkeklere bayılırlar...

kendi kendine söyle ben çirkin değilim x10
ve git bakım yap kendine ..[signature][hline]MEresimos|Pati Sözlük
Lominadze|News
Mail|MSN [email protected]|

Founder of AAL'05
Sosyal ağlarda paylaş

ki aşk o kadar kolay bir şey değildir aşk en uç noktadır 4 günde ne aşkı bence aşırı hoşlanıyo olabilirsin kendini buna şartlamış,kendini kandırıyo olabilirsin hayatın tadını çıkar hiçbirşeyi kafana takma(demekel olmuyor biliyorum) yada takmamaya çalış...[signature][hline]In Flames We Trust
a member of AAL'05
Sosyal ağlarda paylaş

Bu ne ya önününe gelen intihar etmek istiyor.Bok mu var öbür tarafta.Sanıyor musun ki orası daha güzel ??

ayrıca çirkin erkek yoktur,az kanyak vardır !!![signature][hline]-Uğurcum oynat !!!
-Düz bir yoldasınız 2 goblin el sallıyor...

Bu mesaj 30 Şubat 2005 tarihinde değiştirilmeye çalışılmış ama mesaj kendini savunmasını bilmiştir...
Galeri
Sosyal ağlarda paylaş

Yakışıklı olmayabilirsin ama belkide sempatiksin,şirinsin belki de o yüzden gülüyordur. Ayrıca zaten çirkin olduğun için gülmemiştir,bazı insanları bazı hareketleri yaparken düşünemezsin. Eğer o hareketleri yaparken görürsen de koparsan doğal olarak. Bide şu var ki Cüneyt Arkın yakışıklı bi adam ama onun hareketlerine gülüyoruz :)[signature][hline]Zegard 50 Animist/Hibernia - Lancelot
Crosby,Stills,Nash & Young
Sosyal ağlarda paylaş

gerçekten aşık olsaydın ne şekilde olursa olsun onun gülmesini sağladıgın için mutlu olurdun.
said:
16 Ocakta birisine aşık oldum evet .. Sırılsıklam aşıgım. Seviyorum deli gibi.

said:
Beni gercekten sevicek birisni ariyorum bana gülecek birisni degil.

aşka bak be. gözüm yaşardı...[signature][hline]Hayat bir kavgadır... İlk düşmanın sensin!
Sosyal ağlarda paylaş

ya.. herkes güzel olsaydi hicbi anlami kalmazdi.. ya o yakisikli heriflerin, güzel hatunlarin suratina bak tamam güzeller ama icleri bos cogunun.. onlar gibi hos ama bos olmayimi tercih ederdin? ayrica ssadece dis görünüsünü seven birisinlemi beraber olmayi tercih ederdin...? bazi seyleri herkes kabul etmek zorunda, yenik düsmemelisin :(
16 ocakta tanistigin kisiye asik diilsin bence ask'a asiksin... birak seni sadece dis görünüsüne bakip sevicekse zaten insan diildir o... bu kadar kolaysa ölmek hadi git camdan atla o zmn.. zamani gelmediyse zaten ölmezsin:) sakat kalirsin dahami iyi.. sonra nie böle bisi yaptim die kendine lanet edersin..bence biraz mantikli düsün.. su an sadece üzgün oldugun icin bunlari düsünüosun...[signature][hline]I need u like a devil needs sin...
Sosyal ağlarda paylaş

Kendini yardım edilemeyecek durumlara sokmuşken, başkalarından yardım isteme.

[signature][hline]''It is very easy to disappear. Just examine ordinary people and act like them.''
Beş Hececiler

[Bu mesaj Ardeth tarafından 20 Ocak 2005 03:34 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Ardeth, 20 Ocak 2005 03:33 tarihinde demiş ki:

üzgünüm bunu atasözü ilan edemicem
yeterince karizma diil :)[signature][hline]Fear.. Fear attracts the fearful
The Strong. The Weak. The Innocent.
The Corrupt.

Fear.. Fear is my Ally!
Sosyal ağlarda paylaş

annem derdi. eğer kendini diğer insanlardan daha çirkin yada daha aşağılık görürsen o zaman onların en kötü hallerini aklına getir... tuvaletlerini yaparken. kimse karizmatik s.çamaz...

zaten bu sayedede herkesin aynı olduğunu anlarsın. sadece senden biraz daha farklı görünüyolar. elbet senide ne olursan ol beğenicek biri vardır. buraya takılan komunitenin yaş ortalamasına bakarsak büyük ihtimalle de gençsin, önünde uzuuuuuuuun bi yol var. dorsia'nın dediği gibi daldan dala atlarsın. hadi iyi geceler ;)[signature][hline]:·. -cøLdwínd- .·: (7:40 PM) :
jedi sabrı olmasa, atlıcam pencereden.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Mortis, 20 Ocak 2005 03:34 tarihinde demiş ki:
said:
Ardeth, 20 Ocak 2005 03:33 tarihinde demiş ki:

üzgünüm bunu atasözü ilan edemicem
yeterince karizma diil :)

Bu daha çok benim olaya nekadar inandığımı temsil eden bir iğneleme. Eğer öyleyseki çok derin anlamları var.Ama arkadaşın dedikleri doğru bile olsa halen arkadaşın olaya bulduğu çözümü eleştirmekte. Adımımı sağlam attım yani. Ulysses mantığı...[signature][hline]''It is very easy to disappear. Just examine ordinary people and act like them.''
Beş Hececiler
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...