Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Kendim ve ben..

Drian

Öne çıkan mesajlar

Şimdi ;

Sevgili fakeaccount bünye :

Akli dengesi yerinde olan kimse "Ben çirkinim." demez."Ben çirkinim." diyen insanlarda 2 problem olabilir.Ya "Ben çirkinim beni kimse sevmiyor ühühü." diyerek kendini acındırarak çevresindekilerin kendisine arka çıkıp "Hadi lan sen çirkin değilsin neren çirkin." demesini sağlayıp, poh pohlanmayı istemektir.Kimse bu direkt dürüstlüğe negatif yanıt veremez çünkü.Sende bunu kullanırsın.Eğer kendini "Ben yakışılıklıyım dünyanın kralıyım." diye endekslersen, tam tersini alırsın, 1-2 zeki vatandaş "Neresi yakışıklı lan bunun, bi kere sadece dötün 50 kilo geliyo?" der.Fos edersin.

"Ben çirkinim." demen için ikincil bir sebebiyet var, aşağılık kompleksi.Şimdi bunu açmayacam.Ama diyebileceğim tek şey var, hayatında asla sadece hoşlandığın bir insan sana güldüğü için aşağılık kompleksi yapacak kadar zayıf olma.

Çirkinliğini beyan edecek kadar aptal olabilirsin ama, kimse çirkinliğini beyan edebilecek dürüstlüğe sahip değildir.[signature][hline]I want a boy with çemçük smile and pişmaniye hair...
Sosyal ağlarda paylaş

ya hay benim moralim bozuldu şindi bu olaya kardeşim güzel kardeşim biliyorum şimdi beni duymayacaksın belki sonra çok mesaj atıldığı için benim bu mesajım burada kaybolacak ve sen okuyacamayaksın lakin okursan iyi dinle, yaşın kaç senin elbet üzgün veya sinirli olduğunda düşünme şeklinin bariz derecede döndüğünü sen de farketmişsindir daha önce. kötü birşey yapacağına inanmıyorum böyle birşeyi en çabuk atlatmanın tek bir yolu var git sorunun olduğu kişinin yüzüne söyle bunları eğer sen onu sevdiysen seni anlayışla karşılayacaktır zaten. biliyorum çok zor ama geçmişe baktığında çok basit görünen şeyler bunlar.

sakın hiçbirşeyi içinde saklama bu, sakladığın şeyin acısını en uzun süre yaşayabileceğin yöntemdir sen dediğimi yap, zaten kaybedecek birşeyin yok sürekli uyar kendini ve ne söylemek istiyorsan git söyle umuyorum ki problemin yakında çözülecek. biraz kendini beğen, arada farkettir insanlara ki güzel, yakışıklı olduğunu hissedesin. bu tür şeylere herkesin ihtiyacı var. hadi güzel kardeşim benim takmayın bunları böyle kafanıza[signature][hline][b][Bu mesaj Ali Sami Yen tarafından 1 Ekim 1905 14:27 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Alexi_Septimus, 20 Ocak 2005 03:49 tarihinde demiş ki:
Freedom.
Şu konunun içine sıçmasan diyorum ?

bencede alex yazdıklarını okudum gercekten sana katılıyorum galiba arkadas elveda demis ya kendini poh pohlatmaya calısıyorki intihar edicek bir insan aklına geleni bi an uyguladımı intihar eder cok denedim ordan biliyorum :)[signature][hline] * Bu sayfadaki içerik, yazanların kişisel görüşlerini belirtmektedir. paticik.com burada yazılı olanlar hakkında hiçbir yasal sorumluluk kabul etmemektedir..
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Freedom.

olmaz öyle şey abisi

dün siz sıçtınız onun topicine
bugünde o sıççak

tuvalet sırası gibin maşallah[signature][hline]Hayat bir kavgadır... İlk düşmanın sensin!
Sosyal ağlarda paylaş

said:
-Mix-, 20 Ocak 2005 03:51 tarihinde demiş ki:
said:
Freedom.

olmaz öyle şey abisi

bugünde o sıççak

tuvalet sırası gibin maşallah

Bugun Konuya , Yarın Foruma Yani .

ama aslında konuya sıcınca foruma sıcmıs oluyor foruma sıcınca butun konulara üfff yeter :-?[signature][hline] * Bu sayfadaki içerik, yazanların kişisel görüşlerini belirtmektedir. paticik.com burada yazılı olanlar hakkında hiçbir yasal sorumluluk kabul etmemektedir..
Sosyal ağlarda paylaş

said:
-Mix-, 20 Ocak 2005 03:51 tarihinde demiş ki:
said:
Freedom.

olmaz öyle şey abisi
bugünde o sıççak
tuvalet sırası gibin maşallah

Bende kafasına sıçacam birinin yakında.
Hadi bakalım.[signature][hline]I want a boy with çemçük smile and pişmaniye hair...
Sosyal ağlarda paylaş

said:
freeedom, 20 Ocak 2005 03:57 tarihinde demiş ki:
iste seviye iste forumlar tebrikler guzel abi sen bole devam et

Zorla Tutmuyoruz.

Bakınız ben banlanan 5. acc m ama hala kalıcam die direniyorum :D[signature][hline] * Bu sayfadaki içerik, yazanların kişisel görüşlerini belirtmektedir. paticik.com burada yazılı olanlar hakkında hiçbir yasal sorumluluk kabul etmemektedir..
Sosyal ağlarda paylaş

said:
freeedom, 20 Ocak 2005 03:59 tarihinde demiş ki:
siz benim yerime her gun yapıyonuz hangi topicikte karsılassak o topicik b.ok oluyo acaba neden

ya b.k yazısını gizliyim demissin guzelde olmamıs ya feyk olmus o[signature][hline] * Bu sayfadaki içerik, yazanların kişisel görüşlerini belirtmektedir. paticik.com burada yazılı olanlar hakkında hiçbir yasal sorumluluk kabul etmemektedir..
Sosyal ağlarda paylaş

Bir sokak kavgası daha.(diğer manada, içinde bir gram akıl ve mantık içermeyen laflala dalaşma). Tartışma denen şeyi birşeyler öğrenmek ve fikirlerinizi(bir işe yarayanları) açıklamak için kullansanız dünya daha güzel bir yer olur.[signature][hline]''It is very easy to disappear. Just examine ordinary people and act like them.''
Beş Hececiler

[Bu mesaj Ardeth tarafından 20 Ocak 2005 04:04 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...