Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Türk ve Rus Bilek Güreşi

moriarty

Öne çıkan mesajlar

yine atıp tutmuşsunuz lan bilip bilmeden , yine girmişsiniz iğrenç türk muhabbetine..

adam "free , free " diye bağırıyor ; yani diyorki elini serbest bırakıyor hatta baş parmağını sallıyor bizimki serbest kaldığını göstermek için. Ama hakem tam kontrolü sağlamadan başlatıyor maçı ve bizimkide sinirleniyor "free" bıraktı diye rakibine..

cahillik zor muhtarem
Sosyal ağlarda paylaş

suBzer0 said:

yine aynı yere gider bu muhabbet ben susuyorum :) tabiki yaptığı hareketler doğru değil ama hemen ırka bağlayıp saldıran malları görünce deliriyorum.

bi cik dünyayi gez ya. Ben onca millet tanidim su haraketi yapabilecek 3 irk var türk arab rus. Ama bunu en iyi yapabilen hala türkler.
Sosyal ağlarda paylaş

Tori said:

http://www.youtube.com/watch?v=Fm3Jg2Jfow4

Bence bu bayanlar seçilmiş beyler yani para karsıligi boyle yaparmisiniz falan diye teklif etmislerdir kabul edenlerlede yarisma yapiliyo bilerek kaybediyolar ve opusuyolar hem bi bayanin gotunu elleyip opmek kolay is degil beyler kolay sanmayin turkiyede zaten agzimiza sicarlarda diger ulkelerde biraz cok az zor hani ne biliim

sdfsd yorumlar super
Sosyal ağlarda paylaş

Seele said:

suBzer0 said:

yine aynı yere gider bu muhabbet ben susuyorum :) tabiki yaptığı hareketler doğru değil ama hemen ırka bağlayıp saldıran malları görünce deliriyorum.

bi cik dünyayi gez ya. Ben onca millet tanidim su haraketi yapabilecek 3 irk var türk arab rus. Ama bunu en iyi yapabilen hala türkler.

cecenler var. sayilari az oldugu icin goze batmiyorlar.
Sosyal ağlarda paylaş

Marty said:

Seele said:

suBzer0 said:

cecenler var. sayilari az oldugu icin goze batmiyorlar.

polonyalılar var. avrupanın kürtleri
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...