Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Wow a eve sistemi Altınla Time code alma

akirafes

Öne çıkan mesajlar

Sadece 2 tane karakterle, günlük olarak garnizondaki work order, herb ve mine’ları toplayarak 30k kazanılır.

Fiyat gayet mantıklı, tabi bu fiyatı alım satım olayı çok etkileyecek, arz talebe göre fiyat kendi kendine değişecekmiş. Başlarda baya çok insan abanacak wow token’ı gold ile almaya, yeterli insan shop'tan gerçek para ile alıp bunu desteklemezse, o fiyat 50k'larıda bulur 100k'larıda.
Sosyal ağlarda paylaş

S-H said:

valla sanırsam bi yöntemi varmış. ya da ticket açıp 1 günlük gametime dilenciliği falan yapabiliriz :D

Bliz daha kolay bir yolla çözmüş olayı, hesap kapalı bile olsa oyun açılıyor. Karakter ekranına kadar gelebiliyorsun ve 20 level üstü karakterler kitli iken 20 level altı olanlar açık oluyor.

Ya da yeni bir char açabiliyorsun, onla 20 levela kadar oynayabiliyorsun. Oyuna girip bir arkadaştan 30k borç alıp token ile aktif etmek mümkün. Şöyle 2 aylığına borç verecek biri varsa, 2 ayda biraz zorlama ile 100k+ kasılır ve borç ödenir.
Sosyal ağlarda paylaş

FreEmoon said:

S-H said:

valla sanırsam bi yöntemi varmış. ya da ticket açıp 1 günlük gametime dilenciliği falan yapabiliriz :D

Bliz daha kolay bir yolla çözmüş olayı, hesap kapalı bile olsa oyun açılıyor. Karakter ekranına kadar gelebiliyorsun ve 20 level üstü karakterler kitli iken 20 level altı olanlar açık oluyor.

Ya da yeni bir char açabiliyorsun, onla 20 levela kadar oynayabiliyorsun. Oyuna girip bir arkadaştan 30k borç alıp token ile aktif etmek mümkün. Şöyle 2 aylığına borç verecek biri varsa, 2 ayda biraz zorlama ile 100k+ kasılır ve borç ödenir.

evet böyle bir yöntem varmış zaten yukarıda videoyu koymuştum.
Sosyal ağlarda paylaş

FreEmoon said:

İnşallah öyle olur, çünkü bundan sonra eşimin ve benim hesapların ikisi içinde para ödemeyi düşünmüyorum.

Ayda 60k dan fazla zaten geliyor bana, goldda zaten uzun zamandır 2m'nin üstünde. WoW için otomatik ödemeyi kredi kartından silme vakti geldi benim için.

simdi olay gelmis mi gelecek mi?
Sosyal ağlarda paylaş

Zikko said:

lvl 20 ye kadar trade vs hiçbir şeye izin vermiyodu, mail alabiliyor musun ?

sanırım oyuna giriş yapmadan karakter screen'den alışveriş yapılıyor. burada mı okudum yoksa redditte mi hatırlamıyorum da o realmdeki tüm karakterlerinden belli bir miktar gold çekerek alıyormuş. atıyorum 3x10k çekicek 3 karakterden falan.

@toggie direk üstüne ekliyor, faq bölümü var.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...