Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

babam saçımın içine etti

Natanyal

Öne çıkan mesajlar

o zaman ben de bir hikaye anlatayım:

babam, ben lise1'deyken berber makinelerinden alıyor. "berbere gidip para verme gel ben keseyim hem test etmiş oluruz" diyor. zaten 3-4 numara falan kestiriyorum ben genelde. "ne kadar zor olabilir" diyerak kabul ediyorum. Takıyor makineye başlığı, güzel güzel kesiyor. Arada saçlar birikiyor çıkarıyor temizliyor, geri takıyor başlığı her şey çok güzel gidiyor.
Sonra bir telefon çalıyor içeri gidiyor, geliyor, makineyi çalıştırıp saça dalıyor. Bi anda "Hiiiii" diyerek 1-2 adım geri gidiyor. Tabii ben anlıyorum o sırada, aynadan bi bakıyorum yan tarafta baya hayvan gibi 10 santimlik falan bir kısım sıfırlanmış. Adam telefondan geri gelince başlığı takmayı unutmuş. Hayırlısı diyerek Ocak ayında saçı komple sıfırlıyoruz, dışarda kar yağıyor ama yapacak bişe yok.

2 hafta boyunca bereyle gezmiş, sınıfta falan bile bereyle oturmuştum kafam üşüdüğü için ashufhdasufh

bununla bağlantılı olarak this:

Voys said:

3 gün sonra uzayacak saç için babanı gömmüşsün burda. utandım senin adına.

ben yukardaki hikayeyi muhabbet ortamında geyik olsun diye anlatırım, adam baya bildiğin babasını boklamış.
Sosyal ağlarda paylaş

Marty said:

benim cocugum sacini yanlis kestim diye bana bagirsa, lan sen benim skimden ciktin, ne ara adam oldun da sesini yukseltiyosun derim.
ama zaten bagirmaz.

yanlış kesti diye değil ya, arkayı da kötü kesti de yapma dediğim halde süper olacak diyip bok etmesine kızdım asdfasd

neyse geyik oldu zaten geçti. Bugün gider düzelttiririm. Gerçi bir de bok edip sabah kahvaltıda kendi taşak geçti lel Kime kestirdin falan kıskıskıs falan yapıyor.
Sosyal ağlarda paylaş

olm bu arada dün gece sinirliydim, geçti şimdi asdfasd

ilk defa saçıma berberim hariç birinin makası değdi panik yaptım. Baktım zaten netten dert etmeye değmezmiş harbi, burada da ilk postlarda yazmışsınız zaten asdfasd

Yine de tecrübe oldu işte bir daha yaparsak ne yapmayacağımızı biliyoruz.

bir de gece de dalga geçmişti babam, zaten çabuk sinirleniyorum bir de dalga geçince bağırdım vs. lel

Sabo senin anlattığın olayda bu arada başıma geldi. Eski alet işte başı oynamıştı az sıkıştırdık ettik. Kesmeye başlamıştık işte yarıda tam almıyor diye düzeltelim dedik. Eğildim ben yine alttan yukarıya bir sürttü zaten o metalin soğukluğunu hissediyorsun sadfsdf

Lan dedim, baktım kahkaha atarak gülmeye başladı falan, aynı dediğin gibi bir şey arkada oldu. Neyse düzeltti falan biraz ama halen tabii duruyor. Favori değil olay yani sadece arka vs. bir ton şey var.

Kesmesi değilde yapma öyle dediğim halde yapıp, üstüne gülmesi sinirlendirmişti bayağı beni asdfasd
Sosyal ağlarda paylaş

Saçına namusun gibi davranıyomuşsun yalnız sen. saçla popoyu özdeşleştirme bu kavram. Türkiyede ciddi sayıda görülüyo. Anal dönemde yaşadığın bir takım sıkıntılarla alakalı. İstersen şöyle uzan, bana biraz çocukluğundan bahset. Taharet musluğu kullanıyor musun mesela?
Sosyal ağlarda paylaş

saçımda zerre umrumda değil normalde hani denk olsun yeter asdfasd

bir kere joleydi vs. sürmedim, hayatım boyunca hiç şekil bile vermedim. Hatta banyo, duş sonrası düz taramak dışında ekstrem başka bir şey bile olmadı bunca yıldır. Maks iki günde bir zaten duşa girerim.

Belki o yüzden gereksiz gürleşti. 6 aydır kestirmiyordum, en uzun dönemiydi vs. yine fazla saçtan kabarıyordu falan yatmıyordu.

Ya bir de aslınd, hadi anlatayım asdfsda

bitlenme şüphesi vardı :D

Ufak kuzenim bitlenmiş işte ben de geçen hafta onu çok gezdirdim, alışverişe gittik paso vs. dün feci kaşınmaya başladım. Aklıma direkt bitlenme geldi. Gece bir de işte ben başladım kesmeye sonra babamı çağırdım düzeltsin vs. derken

Saçlarda uzun, gür işte birbirine girince zaten stresliydim. Kestirince evde bir de bu olay olup, üstüne babam yaptığı halde benle goygoy geçince sinirlendim işte adfasdfasdfasd

bakındık gerçi bit falan çıkmadı. O beni daha da rahatlatan şey oldu.
Sosyal ağlarda paylaş

Fistan said:

DarKRideR said:

...
Baktım zaten netten dert etmeye değmezmiş harbi,
.

?? neye baktın

ya işte saçını kendi kesen akraba, arkadaş vs. dedim böyle böyle bir olay oldu. Hepsi istisnasız hoşgeldin aramıza vs. dedi. 10 güne belli bile olmaz dediler hep vs...

Ben böyle hayatım boyunca saça hiç özen göstermediğim için bu kadar kısa sürede toplayacağını cidden bilmiyordum. Hiç özen bile göstermediğim için taramaya, şekil vermeye vs. uzunluğunu hiç iplemezdim.

Drall said:

Neredeyse gülünmücek her cümlenden sonra asdffsgd yazmışsın. Vicdan azabından kavruluyosun bence, yoksa bu kadar kendini açıklamaya çalışmazdın her mesajında. Hadi, git babandan özür dile, ona sarıl ve taharet musluğunu bırak

asdfasd benim bırakamadığım kötü alışkanlığım ya, takıldığım bütün forumlarda istisnasız her mesajımda var.

babam iplemedi bile, benim çabuk sinirlenme eğilimim var. Evdekiler de bildiğinden saçma sapan şeylere bağırsam ya da aşırı ters cevap versem bile iplemiyorlar. Eskiden bir şeyler kırardım vs. mesela oyun oynarken klavye kırmışlığım vardır. Angry German Kid gibi değilde yumruklamıştım işte bozulmuştu. Bir o kırıp dökmeye çok kızarlardı ki neyse ki 5-6 yıldır yok. bir de sinirlensem dahi herhangi bir şahsa direkt küfredersem aşırı kızar, tavır yaparlar.

Gerisinde kırgınlık zaten olmaz, sinirim de maks 10 dakika da unutulur.
Sosyal ağlarda paylaş

DarKRideR said:

Ben böyle hayatım boyunca saça hiç özen göstermediğim için bu kadar kısa sürede toplayacağını cidden bilmiyordum. Hiç özen bile göstermediğim için taramaya, şekil vermeye vs. uzunluğunu hiç iplemezdim.

olm asıl saça başa özen göstermiyosan dert etmemen lazımdı sdf.
Sosyal ağlarda paylaş

Red said:

netten saç kesen akraba diye bakmak djskfhdks

lan yok öyle değil, facebook'tu skype'tı eşe dosta falan sordum işte efil efil asdfsd

hatta daha 2 ay önce kardeşiyle başından aynı olay geçen arkadaşa sordum fotoları attı falan rahatlattı lel

moriarty said:

olm asıl saça başa özen göstermiyosan dert etmemen lazımdı sdf.

ya işte anlık gerginlik dedim ya, saçma sapan rage'e girdim gecenin o vakti. Sabah kalktım işte skype'tan arkadaş senin konuyu trollüyorlar dedi. O an zaten buraya da yazdığıma bin pişman oldum ne yazılmış diye bakmadan. Tahmin ettim olası cevapları çünkü asfasd
Sosyal ağlarda paylaş

Voys said:

3 gün sonra uzayacak saç için babanı gömmüşsün burda. utandım senin adına.

ben de kendi saçımı kesmeye başladığımda ilk 5-10 sefer iğrenç oldu sonra öğrendm iyi yapıyorum artık. için güzel olsun dışını takmaz kimse

abi ön taraf nasıl şöyle yapılır?

http://tvmegasite.net/images/primetime/reviews/banshee.jpg

berberler ya usturayla ya makineyle yapıyor da kendim beceremiyorum bunun yolu nedir ya :D
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...