Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Çamaşır makinesi/2.el iyi marka vs sıfır kötü marka

Drall

Öne çıkan mesajlar

http://forum.paticik.com/read.php?62,7654910,7654916

Bugünlerden beri eğri doğru idare eden, hala idare etmekte olan makinemden iyice illallah etmiş durumdayım. Sıkmaya geçince tıkırtılar da çıkmaya başladı zaten, öğrendim ki rulmanı her an dağılabilirmiş. Hazır hala çalışıyoken 70 80 liraya elden çıkarıp düzgün bişey alayım dedim, ama sahibinden'deki bağcılardaki tamircilerden iyi bi marka mı alayım 300 liraya(çoğu makine 300 lira tamircilerde sdf) yoksa doğubanktan 5yüze dandik bi aletin sıfırını mı alayım bilemedim. İkisini de tecrübe edenleriniz vardır, yorumlarınızı almak isterim. Donanımhabere sorsam KARDEŞ 3000₺ AYIRAMIYOSAN ÇAMAŞIR MAKİNESİ ALMA KİBBY dicekler diye uğraşasım gelmedi, direkt buraya sorayım dedim
Sosyal ağlarda paylaş

Mal said:

e burda çamaşır maknesi ne ya elbisen kirlendimi at yenisini al derler

Aradan 3 tane yorum çıksa bana yeter
Boschun elektroluxun vb sessiz çalışan eski ama sağlam modeli bilen var mı peki? Sahibindende tamircilerde falan ona bakayım direkt. Bi de yetkili servisler ikinci el satıyo mu ya?onlara da bi bakayım, eskisini getir yenisini götürler falan bunun içindir belki sdf
Sosyal ağlarda paylaş

Drall said:

http://forum.paticik.com/read.php?62,7654910,7654916

Bugünlerden beri eğri doğru idare eden, hala idare etmekte olan makinemden iyice illallah etmiş durumdayım. Sıkmaya geçince tıkırtılar da çıkmaya başladı zaten, öğrendim ki rulmanı her an dağılabilirmiş. Hazır hala çalışıyoken 70 80 liraya elden çıkarıp düzgün bişey alayım dedim, ama sahibinden'deki bağcılardaki tamircilerden iyi bi marka mı alayım 300 liraya(çoğu makine 300 lira tamircilerde sdf) yoksa doğubanktan 5yüze dandik bi aletin sıfırını mı alayım bilemedim. İkisini de tecrübe edenleriniz vardır, yorumlarınızı almak isterim. Donanımhabere sorsam KARDEŞ 3000₺ AYIRAMIYOSAN ÇAMAŞIR MAKİNESİ ALMA KİBBY dicekler diye uğraşasım gelmedi, direkt buraya sorayım dedim

İnan stoklara v.s. baktım sana önerebileceğim bir modeli hiç kar almadan gönderebilmek için ancak bütçe çok düşük olunca bir şey bulamadım :/ Sahibinden.com u incele olmazsa.. En kolay orada bulursun sanıyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...