Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Gelsenize olm 2.1.2

Rasmon

Öne çıkan mesajlar

ilk sezonu oynadım bir daha da sezon falan oynamam. Oyuna sıfırdan başlamış gibi oluyorsunuz ve bunun karşılığında aldığınız hiçbir şey yok.

Ne bilim sezon oynayan karakter %100 fazla legen bulsa, dersiniz sezon oynamak birim zamanda daha avantajlı. Ya da sadece sezonda elde edebileceğiniz, sezon bitince bir daha alınamayacak bir şey olsa, "o item lazım kesin almak lazım o sebeple sezon oynamalıyım" dersiniz.

Bu durumda ise bana hiçbir katkı yapmıyor, dahası başlarda baya bir ekstra zaman harcamamı gerektiriyor. O sebeple sezon achivlerini kesin almam lazım diye bir kafada değilseniz, günde 10-15 saat oynayıp listelerde kafaya oynayacak durumunuzda yok, hiç bulaşmayın sezona. Kardan çok zararı var.
Sosyal ağlarda paylaş

Ya ben ilk geldiğinden beri paso monk leaderboardsdaydım patch gelmeden önce.

Heroes of the stormdan falan ekleyen adam seni diabloda da leaderboardsda gördüm helal melal diyordu.

2.1.2. geldi, gemler değişti dediler, yeniden levelladık. Wave of light daibosu OP oldu, bulduk, 3 parça sunwuko dışında herşeyi yeniden düşürdük aldık, tekrar leaderboardsa girdik.

Şimdi sezon bitmek üzereyken ta 900lere düşmüşüm, bitene kadar da çıkarım zaten. Benim altımdaki adamın elinde 45+ grift yapabilmek için monkta viable olan tek silahın, ancient olanının, üzerine ramaladni basılmışı var. Patchden önce monklarda kullanılmayan en düşüğü level 45 gemler, ancient innalar falan. 13 ocakta gelmedi mi lan patch, ne ara bunların hepsini buldun. 400 paragonda ben bir tane ramaladni buldum lan.

Diceğim yolun sonunda yine no lifer kazanıyor yani. Yeni sezon belki hardcore oynarım.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...