Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Gelsenize olm 2.1.2

Rasmon

Öne çıkan mesajlar

Bu arada laddera girmek kolay is. T34 rifti 5dkde falan dondum dhla. Ladderda 1000. Lvl 41 yapmis. Benim gemler falan lvlli degil, gear eh. Ustune oturup grift icin caba harcamadim da. Crusaderdan kalan 34 lvl stoneu bi kullanayim bakayim yapabilecek miyim? Diye oylesine girdim.

Seasoni keyifli kilan gelisme hissi bence. Normalde bastan karakter kasinca bir sey olmuyor da sezonda herkesle beraber sifirdan baslamak, her seyi bastan kasmak bayagi keyifli. Yeni serverda ultimaya baslamak gibi iste.
Sosyal ağlarda paylaş

FreEmoon said:

ilk sezonu oynadım bir daha da sezon falan oynamam. Oyuna sıfırdan başlamış gibi oluyorsunuz ve bunun karşılığında aldığınız hiçbir şey yok.

Ne bilim sezon oynayan karakter %100 fazla legen bulsa, dersiniz sezon oynamak birim zamanda daha avantajlı. Ya da sadece sezonda elde edebileceğiniz, sezon bitince bir daha alınamayacak bir şey olsa, "o item lazım kesin almak lazım o sebeple sezon oynamalıyım" dersiniz.

Bu durumda ise bana hiçbir katkı yapmıyor, dahası başlarda baya bir ekstra zaman harcamamı gerektiriyor. O sebeple sezon achivlerini kesin almam lazım diye bir kafada değilseniz, günde 10-15 saat oynayıp listelerde kafaya oynayacak durumunuzda yok, hiç bulaşmayın sezona. Kardan çok zararı var.

sezonda olup normalde olmayan itemlar var ama işe yarayan bir şey yok mu yani?
Sosyal ağlarda paylaş

deadwoll said:

Bu arada laddera girmek kolay is. T34 rifti 5dkde falan dondum dhla. Ladderda 1000. Lvl 41 yapmis. Benim gemler falan lvlli degil, gear eh. Ustune oturup grift icin caba harcamadim da. Crusaderdan kalan 34 lvl stoneu bi kullanayim bakayim yapabilecek miyim? Diye oylesine girdim.

Seasoni keyifli kilan gelisme hissi bence. Normalde bastan karakter kasinca bir sey olmuyor da sezonda herkesle beraber sifirdan baslamak, her seyi bastan kasmak bayagi keyifli. Yeni serverda ultimaya baslamak gibi iste.

43den başlıyor abi DH ladder, US falan bilmem de tabi

42den sonrası yiğidin harman olduğu griftler, level 33-34 yaparken ben de senin dediğinin aynısını diyordum, 997. sıradaki adamın 3k dps ancient ramaladnili kridershotu falan boşa değil yani :p
Sosyal ağlarda paylaş

Tori said:

deadwoll said:

43den başlıyor abi DH ladder, US falan bilmem de tabi

42den sonrası yiğidin harman olduğu griftler, level 33-34 yaparken ben de senin dediğinin aynısını diyordum, 997. sıradaki adamın 3k dps ancient ramaladnili kridershotu falan boşa değil yani :p

3.4k dps ramadlanili ancient Etrayu var bende de :P 40+ grift için tek eksiğim vakit ve 25lvl gemler. Haftada 4-5 saat oynayarak 2 haftada bu hale getirdim karakteri (lvl 70'ti, paragon lvl 220'ydi ve 3 parça marauder'ı vardı karakterin).

Demek istediğim şu ki ladder'a girmek için günde 10 saat oynamaya falan gerek yok. Çok daha minimal sürelerde girilebiliyor ladder'a.

(41lvl kalmış solo dh ladder'ı benim aklımda sry)
Sosyal ağlarda paylaş

Seru said:

oyunu açınca what's new var orada herşey yazıyor. he ne yapmalı adventure mod'da bounty sonra rift'lerde item/paragon kasmalı sonra da greater rift'lerde gem'ler upgrade edilecek, mücevheratlara takılan gemler düşüyor özel oralardan.

dostum sağol cevap için şeyi sorcam bi de, şimdi sen bunu yazdıktan sonra girdim tekrar oyuna, hızlıca act'3'ün bountylerini yaptım bitti, goblin pack falan verdi vesaire, şimdi bütün actleri aynı şekilde bitirdikten sonra mı resetlenicek bu bountyler nasıl oluyor o iş?
üç beş shard attı, rift key attı falan, tek başıma yapabilir miyim rifti?
ya hedefim 70'e bi şekilde gelip sonra toplu halde kasmak o yüzden azcık noobluğumu mazur görün. =)
Sosyal ağlarda paylaş

Madcat said:

Seru said:

oyunu açınca what's new var orada herşey yazıyor. he ne yapmalı adventure mod'da bounty sonra rift'lerde item/paragon kasmalı sonra da greater rift'lerde gem'ler upgrade edilecek, mücevheratlara takılan gemler düşüyor özel oralardan.

dostum sağol cevap için şeyi sorcam bi de, şimdi sen bunu yazdıktan sonra girdim tekrar oyuna, hızlıca act'3'ün bountylerini yaptım bitti, goblin pack falan verdi vesaire, şimdi bütün actleri aynı şekilde bitirdikten sonra mı resetlenicek bu bountyler nasıl oluyor o iş?
üç beş shard attı, rift key attı falan, tek başıma yapabilir miyim rifti?
ya hedefim 70'e bi şekilde gelip sonra toplu halde kasmak o yüzden azcık noobluğumu mazur görün. =)

abi akşama hatırlatmak için öm atarsan (saat 7 den sonra), gelip sana bikaç run yaptırırız hem açıklarım fln.

season ise karakterin ama
Sosyal ağlarda paylaş

Ahahah. Ya ben kafama göre gelip gidiyorum zaten de, bayağı yoğunum şu sıralar. Gidip Diablo'ya 2-3 günümü veremem, akşam evde bir iki saat oynarken bile içim acıyor harcadığım zamana ahah.

Hayır şu grift zımbırtısından 36-37 lvl'dan fazla rift taşı çıkartabilsem problem değil de; o aralıkta moblar tek atıyor saçma sapan. İlla taş upgrade etmek gerekiyor.
Sosyal ağlarda paylaş

Madcat said:

evet daha samimi gözüküyosun, sezon değil la sezon mezon geldiğinde yoktu çarım, 17 falan bi monk vardı, onu 52 felan yaptım işte, gerçi daha karar veremedim 60 wizardıma da geri dönebilirim :D
eyvallah gençler sorarım size arada,

at battle tag'ı yardırak beraber.
Sosyal ağlarda paylaş

Forumdaki Yaziya Hitaben: http://forum.paticik.com/read.php?85,7933330,7937127#msg-7937127

Seru said:

bow hikaye ya cluster arrow build'de veya multishot direkt xbow gitmek lazım. dmg aralığı bow'a göre çok yüksek. bana da 3.3 etrayu düştü sanırım gittim gene geri döndüm 3.3 xbow'a.

işte tam bu yüzden griftlerde bişey yapamıyorsun >:D<
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...