Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Topla v0.81a [29ocak15]

Esh

Öne çıkan mesajlar

noddle said:

Selamlar,

Genelde CS:GO ve LOL oynuyorum ama almışken iyi bir bilgisayar alayım diyorum. Monitor, kasa, klavye, mouse herşeyi ile max 5000 TL'ye önerebilir misiniz? Bi de hardware kurulumundan falan pek anlamam o yüzden Ankara'da Nova bilgisayar'dan alacağım. Benim kafamda kasa olarak şu var, yorumlarınız olur mu?
Nova İntel Oyun Bilgisayarı

bu nereye tasindi ya karanfildeydi en son laptop almistim iletisimde karanfil yaziyo hala ama gecerken bakiyorum yok orda
Sosyal ağlarda paylaş

kermit said:

ben dolar 2.2 , 2,3 falanken ram ssd anakart falan hepsini toplam 900 gibi bi rakama getirmiştim amazondan nerdeyse
2x8 ram
250 gb ssd
msi gaming 7 anakart
nerdeyse yarı fiyatına gelmişti

gümrüğe takılınca gümrüğe gidip mi alıyosun yoksa direk evine geliyo mu
Sosyal ağlarda paylaş

tiLi said:

kermit said:

ben dolar 2.2 , 2,3 falanken ram ssd anakart falan hepsini toplam 900 gibi bi rakama getirmiştim amazondan nerdeyse
2x8 ram
250 gb ssd
msi gaming 7 anakart
nerdeyse yarı fiyatına gelmişti

gümrüğe takılınca gümrüğe gidip mi alıyosun yoksa direk evine geliyo mu

Yok abi ben direk amerikadaki arkadaşa siparişi gönderdim, oda 1-2 hafta sonra valize koydu getirdi
Sosyal ağlarda paylaş

kzpmaza said:

noddle said:

Selamlar,

Genelde CS:GO ve LOL oynuyorum ama almışken iyi bir bilgisayar alayım diyorum. Monitor, kasa, klavye, mouse herşeyi ile max 5000 TL'ye önerebilir misiniz? Bi de hardware kurulumundan falan pek anlamam o yüzden Ankara'da Nova bilgisayar'dan alacağım. Benim kafamda kasa olarak şu var, yorumlarınız olur mu?
Nova İntel Oyun Bilgisayarı

bu nereye tasindi ya karanfildeydi en son laptop almistim iletisimde karanfil yaziyo hala ama gecerken bakiyorum yok orda

Ben daha hiç gitmedim, internette adresi dediğin gibi karanfil sokak ta bir uğrayacağım Ekim-Kasım'da. paticik de tavsiye ettiler Vatan Computer haricinde Nova Bilgisayar iyi diye. Vatan'a göre baya ucuz ya bide parçalar.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...