Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

böylesini ilk defa gördüm lan

bingildak

Öne çıkan mesajlar

biz bloggerla iş yapmıyoruz

yapanların hemen hepsi de pişman zaten

tam bir leş bataklığı

günde 20 tane falan mail geliyor, işte ben şuyum buyum böyle blog sitem var, ürün gönderin tanıtayım yok işte "sponsorlu" proje yapalım veya bizim eventimiz var "sponsor" olun diye.

event dediği de 20 tane işsiz kadın bir araya gelerek yiyip içiyorlar, sen parasını ödüyorsun ve bedava ürün veriyorsun.

2015 dünyası ya. herkes yolunu bulma peşinde.

geçen bir tanesi vardı, kadın evde kullandığı her şeye review yazıyordu. temizlik malzemeleri, diş macunu, iç çamaşırına kadar.

http://cdn4.gurl.com/wp-content/uploads/2013/03/Dawson_Crying.gif
Sosyal ağlarda paylaş

ya bende bir ürün için eticaret açmayı planlıyorum.daha doğrusu eticaret kısmına ben bakıcam ürünün ama işte merak ediyorum bu sosyal medyadan dönüşler olumlu mu olumsuz mu oluyor diye :)

sosyal medya dediğim bu blogger ve twitter da yüksek takipçili moda yazıları yazan insanlar yani
Sosyal ağlarda paylaş

en iyi pr/marketing sosyal medyada gerçek müşterilerinin senden aldığı ürünlerle ve hizmetlerle ilgili yazdığı pozitif yorumlar.

kozmetik için instagram çalışıyor. inanılmaz bir etkisi var. ne google adwords, ne tv reklamı ne de başka bir şey.

evine gelen paketi açmış, ürünleri paylaşmış, hizmeti ne kadar beğendiği yazmış, her şeyden değerli pr/marketing noktasında.
Sosyal ağlarda paylaş

Dworgian said:

benim bir arkadaşım da blogger ve moda ikonu olmuş askdjsaldj. kızın 10k takipçisi vardı 2 3 ay önce, şimdi olmuş 40k fln. paso birileri bişiler yolluo fln.

fiziği düzgün olup (giysiyi iyi taşımak burada kastım) çok giysi alacak kadar parası olan herkes moda konusunda söz sahibi ve blogger oluo zaten günümüzde.

YA SEN NASIL BİR ORTAMDA YAŞIYORSUN MINAKEY, İTİ KOPUĞUNDAN MANKENİNE KAÇ ARKADAŞIN VAR OĞLUM SENİN
Sosyal ağlarda paylaş

Esh said:

Benim de var lan ama kiz cidden inceleme yapiyo urunlere, hediye falan dagitiyo uyelere.

Helal olsun cektim kendisine.

Bir nevi testersin iste, ha boynere yollamis ha sana. Sen daha cok ise yariyosun tanitim anlaminda. Kotu degil.

abi ürünü satın alıp kullanması ve yazması doğru olan

ürünü bedavaya beklemesi çok anlamsız insanların

eğer marka seninle proje yapmak istiyorsa zaten seninle iletişime geçer

ben şuyum ben buyum şöyle ürün gönderin yazayım ile olmuyor hehe

türkiyede 2 tane kadın var bu konuda çok iyi, baya milyona yakın takipçileri var.

kızlar mail atmış bildiğin 7 sayfa proje göndermişler. bununla gelsinler canımı ciğerimi yesinler. kızlara koli koli mal gönderdik, inanılmaz da geri dönüş oldu çünkü kurgu iyi, planlama iyi, scope iyi, kesim çok iyi falan falan.

işin profesyonelliği burada.

ev hanımı diş macununa review yazıp sonra benden bedava ürün istiyor. bu bakkala gidip abi bana bir bira versene arkadaşlarıma biranın ne kadar iyi olduğunu anlatacağım senden almaya teşvik edeceğim gibi bir şey asdasd

bizde zaten 70-80 tl altı ürün yok premium markalar.
Sosyal ağlarda paylaş

DarKRideR said:

YA SEN NASIL BİR ORTAMDA YAŞIYORSUN MINAKEY, İTİ KOPUĞUNDAN MANKENİNE KAÇ ARKADAŞIN VAR OĞLUM SENİN

Şöyle,

Abi ailede tiyatro/dizi sektöründen insan var, eh o sektörün içindekiler vs belli. Üniversite zamanı bilkentten ve hacettepe konservatuar ile çok içli dışlı olduğumdan parti, takılma, gezme, eğlence ortamı çok oldu. Konservatuardan çıkanlar böyle dansçı, manken, oyuncu hede hödö oldu bir kısım, bir kısım da yüksek yerlere geldi firma kurdu vs
Sosyal ağlarda paylaş

Dworgian said:

DarKRideR said:

Şöyle,

Abi ailede tiyatro/dizi sektöründen insan var, eh o sektörün içindekiler vs belli. Üniversite zamanı bilkentten ve hacettepe konservatuar ile çok içli dışlı olduğumdan parti, takılma, gezme, eğlence ortamı çok oldu. Konservatuardan çıkanlar böyle dansçı, manken, oyuncu hede hödö oldu bir kısım, bir kısım da yüksek yerlere geldi firma kurdu vs

sen de paticikte 3 madalya aldın
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...