Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

iş ilanı gibi (şirket falan değil)

Killer

Öne çıkan mesajlar

yazdım hacı işte içerik bulma iş.

evde oturup dha iyi bi işi olmayan 0 gelirli bi insanız ve internetiz varsa, internetten para kazanmak gibi bişey işte sdfk ben vericem parayı.

epic bişey değil ztaen. yetenek de istemiyo. internet, ve google search o kadar.
Sosyal ağlarda paylaş

DarKRideR said:

site açıp adsense gömecek, reklam bedelleri artsın diye içerik girdirtecek ve sonrasında gelirin ufak bir kısmını da paylaşacak.

seems legit

iyi salladın hacı. sevdim tarzını

merak eden mesaj atsın öyle scam abuk subuk tık işi değil. internetten content toplanıcak bana verilcek parasını vercem ben de bukadar

@madcat

olur hacı da yani işin gücün varsa uğraşmassın heralde. hani sıkıntı da olan biri varsa şu an patide ona da yardım olur diye düşündüm.
Sosyal ağlarda paylaş

bingildak said:

adsense tıklama başına ödeme yapmıyor mu?

görüntüle mi yoksa?

Tıklama başına ama içeriğe göre reklam kalitesi artıyor, azalıyor yanılmıyorsam. Görüntüleme ve sitede kalma süreleriyle vs. de sanırım artış oluyor. Tam fikrim yok bilen biri gelip detaylı açıklasa iyi olabilir asdfsd

Gerçi Türkçe içeriğe çok düşük para bağlıyorlar. 0.02TL falan civarında oluyor. Türk reklamverenlerin fakir ruhluluğu plx

@Killer

asfds içerik diyince aklıma direkt bu geliyor :D
Sosyal ağlarda paylaş

yav hacılar olmuştur arkadaşınız işten çıkmış biraz zorda 1 bira parası 1 drüm parası o an cebinde olmayan. olabilir abi hayat bu yeto bi şehirde yaşıyoruz zaten. hani işi gücü olup boş vakti olan ek gelir diye düşünemsin bunu. sonra bu ne mk derseniz like a boss o zaman olurum işte dfgd

edit: çok para kazanmak isteyen consun topiğe beyler bu iş

zamanı yatırım
boş durmama
günlük 2 öğün yemek parasını çıkarma
bişeyler öğrenme
bi ekibe dahil olma kendine en azından İŞİM VAR diyebilme dfg

24 saat wowdan iyidir
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...