Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

tayvan - mekdanıs

pontipati

Öne çıkan mesajlar

En azından o radyoaktif atıkta kızartılmış patatesleri yemiyosan ve o kolayı içmiyosan yakın tellerde çalıyoruz demektir. Benim şu sıralar favori elimle ağzıma tıkmalığım kömürde kokoreç yapan gördüğüm yerlere girip ustaya yanaşıp abi bana bi domatessiz bibersiz iri kıyılmış kokoreç yapabilcen mi diyorum, yuduyorum onu sonra. Reks büfedeki abi baya güzel yaptı hatta geçen gece

Bu arada kadına aç olanlarla yemeğe aç olanlar arasında inceden bi ayrışma yaşanmış topicte
Sosyal ağlarda paylaş

mac bg guzel de bi degisik guzel, yani ne bileyim etin tadindan ekmegin tadindan dolayi guzel degil, ama guzel. Nedenini bilmiyorum

burger labs'ten yedim bugun, hakikaten et yediginin (et dedigim kiyma ama olsun) farkina variyorsun, koftenin tadini alabliyorsun

fast food'larda yapay bir guzellik var.
Sosyal ağlarda paylaş

Burger labde gelen hamburger yenebilir bişeydi ben yediğimde, ama köftesi fazla yanıktı bence. Geliştirmeleri lazım. Fiyatına göre kötü bence

Yalnız verdikleri patatesi suratlarına çarpıcaktım. Baharatlı patates söylemiştim, mc donalds patatesinin üzerine çitos baharatı döküp getirdiler. Yemin ediyorum dükkanı yakıcaktım, karaköy tikilerini güzel söğüşlüyolar ama.

Bu arada sirkecide bi cağ kebapçı var, şiddetle tavsiye ediyorum, şehzadeli bi adı vardı dükkanın. Sanırım açlıktan uyucam gençler, iyi geceler
Sosyal ağlarda paylaş

senko said:

mac bg guzel de bi degisik guzel, yani ne bileyim etin tadindan ekmegin tadindan dolayi guzel degil, ama guzel. Nedenini bilmiyorum

burger labs'ten yedim bugun, hakikaten et yediginin (et dedigim kiyma ama olsun) farkina variyorsun, koftenin tadini alabliyorsun

fast food'larda yapay bir guzellik var.

monosodyum glutamat ve glikoz şurubunun dayanılmaz birlikteliği
Sosyal ağlarda paylaş

senko said:

DogMeat sen biliyor musun ya o kofteyi nasil hazirliyorlar
burgerLab'te mano'da fln

nasil bir kiyma kullaniyorlar
icine ne koyuyorlar
kiymayi ne kadar yoguruyorlar

ben de yapmaya calistim da, yaklasamadim bile ordakilere.

et kısmı aslında düşündüğünden daha basit,anlatırım illa isteyen olursa ama roekt bilimi değil burger eti yapmak

önemli olan ızgara,pişirme şeklin

nasıl pişirdin? tava? fırın?

evde o burger tadını yakalamak için bence 2 tarafı tavada mühürleyip(yüksek ateşte çok kısa pişirmece)
fırının ızgara seçeneğiyle çevire çevire pişirmece

yanına bi karemelize soğan yaparsın,işte istediğin garnitürle beraber koyarsın

tamam birebr olmaz ama çok kaliteli,göt düşüren burger yapabilirsin evde
Sosyal ağlarda paylaş

senko said:

yag lekesi nasil cikiyor ki bembeyaz onlukten
ogleden sonra batar o onlukler :/
sari sari yag lekeleri olur
kolay da cikmaz ki onlar

reklam amacli 1 gunlugune yapmislardir kesin.
1 gun dedigim de 1saat, yogun olmayan bir saatte totalde 10 hamburger servis edip 5000 foto cekmislerdir.

ama guzel fikirmis.

Fistan said:

fotodakilerin yarısı shemale'dir kesin

np.
Sosyal ağlarda paylaş

Flassh said:

aquila said:

kadin diye bunlara nasil hevesleniyosunuz anlamiyorum lan ben, cok acayip.

kalbini kırarım

aquila haklı şu topic'te şu tip uzak doğululara kabaran arkadaşlar görmediği için böyle düşünüyorlar.

(Herkesi bir tutmak çok yanlış olur ama tayvan,çin için genel söylüyorum)

Biyikli , etek traşı yapmıyorlar... Yakından bakınca çoğu resimlerdeki gibi degiller ve oturup beraber bi yemek yesen, bunlar ne mk.. dersin.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...