Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Diablo II-Lord Of Destruction, Ufak Tefek Geyikler :ZZ

GwaihirNenuial

Öne çıkan mesajlar

selamlar..
tüm net ortamını taramama rağmen (beceriksizliğim yüzünden olduğuna kanaat getirdim) Diablo 2 LOD version 1.10 için bir editör bulamadım(item edit içeren herhangi bi editör, trainer filan..) Wallahi ya ben arama motoru kullanma özürlüyüm ya da piyasada yok böyle bişey(olduğundan şüphe etmek de benim salaklığım :Z)
diablo konusunda tecrübeli arkadaşlar mutlaka vardır. acaba bu tarz bi editör(set itemleri[yeşil yazı] editleyebileceğim gibi) bilen warsa bana msn'den ulaşabilir mi??
"[email protected]"
linklerinizi bekliyorum saygıdeğer oyunkolik net cemaati :-)))[signature][hline]Gilthoniel A Elbereth...
Sosyal ağlarda paylaş

ya biraz saçma gelebilir ama yapma edit medit ya...nefret ediyorum açıkcası...aradığın bi set varsa söyle biz sana atarız...yada gel istersen kuralım server diabloyu felan keselim item çıkartalım ama editlemeyelim olmazmı??[signature][hline]_iReM_, 09 Ocak 2005 22:16 tarihinde demiş ki:
ne bu ya kız diyince öyle altın günü gibi boş işler gelio hemen aklınıza.bitek çay servisine yaramıoruz yane.ayrıca ne ööle gökhan özen falan(öghhh)..........
Sosyal ağlarda paylaş

walla çok sağol mando.
haklısın edit filan acayip sıkıyo ama merak ettim işte setleri nabıyım :)
7 set tamamlamıştım şöyle bi inceleseydim diye düşünüyodum ama haklısın tamamen uzak durmak lazım editten.
bide istediğin parça warsa atıyım demişsin nasıl oluyo o işler ben hiç netten oynamadım diabloyu filan öğretebilir misiniz bana bunları ???[signature][hline]Gilthoniel A Elbereth...
Sosyal ağlarda paylaş

1.10 için düzgün item editor yok hic bildigim

ATMA diye bi program vardir, onla netten istedigin itemlari cekip karakterlerine gecirebilirsin.en yaygin item programi o bildigim.(editlemez sadece mevcut bi itemi kaydedebilirsin, netten de kaydedilmisleri cekip kendi karakterine koyabilirsin)[signature][hline]Fight fire with fire - Ending is near
Fight fire with fire - Bursting with fear
You all shall die!
*bangs*
Sosyal ağlarda paylaş

sırf setlerin vs'nin özelliklerini merak ediyorsan zaten net'te siteler var tıpkısının aynısını gösteren, oyunda ne göreceksen aynısını görürsün resmine, yazısına kadar. kullanma diyorsan apayrı bir mesele..[signature][hline]Elder Scrolls forumunda ES4'ü niye multiplayer özellikli istemediğini izah eden MutantPenguin demiş ki:
People suck, if I want to game I'll do it with/against circuit boards and lines of C++ that know how to RP, not people that don't know how to string a sentence together.
Sosyal ağlarda paylaş

edit aslında iyidir.Aslında setten cok hangi skili vermen gerektigini kararlastırırsın.[signature][hline]Angelfire, 24 Kasım 2004 23:11 tarihinde demiş ki:
bitidirdiniz ömrümü tükettiniz yemin ederim
anlamıyorum amacınız ne sizin
biz dostuz mu demeye çalışıyonuz ya

--------
BonePART, 27 Kasım 2004 04:47 tarihinde demiş ki:
ister ırkcı deyin ister kafatascı ben turk olmakla da turk dogmaklada gurur duyuyorum

Sosyal ağlarda paylaş

Ya bu oyunu ben ortaokuldayken oynuyorlardı, hala oynuyorlar ona şaşırıyorum =)
Bi de şu potion bugını abuse edip, 3245325. defa diabloyu kesip mastürbasyon yapan arkadaşları hiç anlayamıyorum =)[signature][hline]UO - Penthesilea, Archer Mage of Metalon
SWG - Ealos Tsaark, Bounty Hunter of Bounty Hunter Association
WoW - Penthesilea, Night Elf Hunter of Anatolian Sunrise

Gözlerde yaş yoksa, ruh gökkuşağına sahip olamaz
Sosyal ağlarda paylaş

3.oynu cıksa ya bunun :)..[signature][hline]Angelfire, 24 Kasım 2004 23:11 tarihinde demiş ki:

--------
ister ırkcı deyin ister kafatascı ben turk olmakla da turk dogmaklada gurur duyuyorum

Sosyal ağlarda paylaş

jamella vardı bi aralar onu dene[signature][hline]Angelfire, 24 Kasım 2004 23:11 tarihinde demiş ki:

--------

Sosyal ağlarda paylaş

şunu versem olurmu acaba 1.10 cıkmadan beta halındeyken diabloii.net su itemlerı yayınlamıstı gerci beta itemleri ama edit değil en azından harbi harbi itemler gerçi sonuçta dupe e girer ama lazım olan esya varsa arada bakmak iyi oluyor

Items

[Bu mesaj Delyyyy tarafından 17 Ocak 2005 16:07 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

ya sacred gibi açık bi harita olsa güzel olur dicem ama acaba kötümü olurya...fazlacamı alıştım ne bu harita sistemine....hmms yeni itemlar ve kısayol tuşları istiyorum ben ya..bi tuşta tüm potiler kemere yerleşse felan ölüp ölüp dizmek diabloyla kapışmaktan daha zor yaaa[signature][hline]_iReM_, 09 Ocak 2005 22:16 tarihinde demiş ki:
ne bu ya kız diyince öyle altın günü gibi boş işler gelio hemen aklınıza.bitek çay servisine yaramıoruz yane.ayrıca ne ööle gökhan özen falan(öghhh)..........
Sosyal ağlarda paylaş

blizzardın oyunları lineer olur hep.Ondan açık alan fln beklemeyin derim ben.Ki oyunların ozelligi de ondur zaten beceremzler bence obur turlu:).Baksana wowa ile lineer lık kattı herifler.
bana diabloyu bida aldırdınız ya hll olsun :)[signature][hline]Angelfire, 24 Kasım 2004 23:11 tarihinde demiş ki:

--------

Sosyal ağlarda paylaş

Ne biliyonuz warcraft , diablo veya starcraft ın yeni vrsn u nu çıkacağını belki başka bir şey yapacaklar .

*! Milletin içine kurt düşürür* [signature][hline]Msn ¦ Mail ¦ Icq
"Dün gece Habertürk'de bir programa çıktık, program uzadı da uzadı, böyle seks filmi gibi saat 2 ye kadar falan..." => Erman Toroğlu

[Bu mesaj screamer tarafından 17 Ocak 2005 20:59 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...