Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Bilgisayar koltuğu

Joker

Öne çıkan mesajlar

scorch said:

Korax said:

http://www.ikea.com/se/sv/catalog/products/40103100/

sunun ustune tanimam

tam bir iç mimar koltuğu

2 dandik tasarımsal detayla senden milyorlar alıp yaptığı ofisin değişmezi, krolara OOUVV SÜPER OLMUŞ OFİSİN PAMPA koltuklarından bu.

BRAVO DOGRU TESPIT PAMPA
Sosyal ağlarda paylaş

En ucuz 170 dolar koltuk + 175 dolar shipping gordum ama import fees icin ekstra 161 dolar istiyor normalde 170 dolar * 0.2 olması gerekmiyor mu bunun?

bu arada 175 dolar shipping ile bile siparis edilebilir yani su importu anlasam turkiyedeki fiyatlara bakınca. adore dan dxracer almaya kalkıssam 1.4k vermek falan gerekiyor.
Sosyal ağlarda paylaş

Esh said:

abi çok anlamsız paralar 1.4k nedir yani o koltuğa?

tamam güzel duruyo bilmemne de.

recaro mu amk bu?

Koltuktan koltuga degisir abi o paranin odenip odenmeyecegi.

UK'de issiz gucsuzken £575'a aldigim Herman Miller koltuk hayatimi kurtardi resmen. 4 sene oldu ve hala hayatimin en iyi yatirimlarindan diyorum.

edit : Olaya "oha koltuga 2K TL para mi verilir" diye degil de, "senede 400-500 TL vericem gotumun rahati icin ve bel agrisi cekmicem, omurgayi gotu yamultmicam" diye bakmakta fayda var ki bazi parcalarinin 12 seneye kadar garantisi var £575 pound verdigim koltugun.
Sosyal ağlarda paylaş

yani tabi ki parasını hak edecek koltuğa verirsin de, bana suni derili çakma koltuğa o kadar vermek koyardı.

onun yerine işlevsel file koltuk alınabilir mesela.

adorenin filelisine 250 lira verdim yazın. kafalık haric fena değil. onu da söktüm zaten
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...