Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Bilgisayar koltuğu

Joker

Öne çıkan mesajlar

yaklaşık 6-7 senedir oturma odası kanepesinde oynuyorum. o kadar da rahat ki anlatamam. ama postür mostur kalmadı. bildiğin yatarak oyun oynuyor, surf yapıyorum. bu yüzden oyuna da odaklanamıyosun bi yerden sonra .tryhard zorluyor.

şunun kumaş ve daha tombul olanını düşünün.
http://forsit.com.tr/wp-content/uploads/2017/03/mira-tekli-2.jpg
Sosyal ağlarda paylaş

goldbären said:

Esh said:

ha evet bana da komik geliyo yaris arabasi koltugu dizayni.

kaldi ki yaris arabasindaki koltuk dunyanin en rahatsiz seyi olabilir. ralli kursunda gotum cikmisti. sert suspansiyon arti mindersiz koltuk...

tendonunu da incittin mi abi :F

herkese tavsiye ederim bu arada. pahali da degil ama iyi xp kasiyosun
Sosyal ağlarda paylaş

sanssizsansli said:

yaklaşık 6-7 senedir oturma odası kanepesinde oynuyorum. o kadar da rahat ki anlatamam. ama postür mostur kalmadı. bildiğin yatarak oyun oynuyor, surf yapıyorum. bu yüzden oyuna da odaklanamıyosun bi yerden sonra .tryhard zorluyor.

trip kafenin eski sahibi sen misin abi?
Sosyal ağlarda paylaş

bingildak said:

senkoda neden bu kadar tuz var? oyuncu koltuğu diye pazarlamışlar seni niye rahatsız etti ki? sen 300 tllik koltuğunda otur, o 1000 tllik koltuğunda otursun. ledli, ledsiz sen ne yapacan adamın keyfini.

rahatsız etmekten çok komik geldi
ürünün ismi komik prosefyonel oyuncu koltuğu ehehe

bi de genelde oyun sektörünün bu yanı komik, oyuncu iceceği diye gatorade türevi bişi bile satıyorlar, içince daha iyi performans gösteriyormuşsun sdf, biraz keriz yerine konuluyorsunuz söylemesi ayiptir.
Sosyal ağlarda paylaş

abi onun adı branding, literal anlamda yorumlamana gerek yok.

kaliteli satılan "gaming" koltuğunun fiyat farkının eklenmiş led ışıklardan sağlandığını düşünüyorsan baya konuyu anlamamışsın demektir. "oyuncu koltuğu" dediği "asosyal piç kalkmıyor" niteliğine karşılık geliyor. o da demek istiyor ki "koca göt bütün gün otursan da rahat edersin" yani build quality ve sünger + destek ıvır zıvır.

kaliteli koltuk yani.
Sosyal ağlarda paylaş

senko said:

bingildak said:

senkoda neden bu kadar tuz var? oyuncu koltuğu diye pazarlamışlar seni niye rahatsız etti ki? sen 300 tllik koltuğunda otur, o 1000 tllik koltuğunda otursun. ledli, ledsiz sen ne yapacan adamın keyfini.

rahatsız etmekten çok komik geldi
ürünün ismi komik prosefyonel oyuncu koltuğu ehehe

bi de genelde oyun sektörünün bu yanı komik, oyuncu iceceği diye gatorade türevi bişi bile satıyorlar, içince daha iyi performans gösteriyormuşsun sdf, biraz keriz yerine konuluyorsunuz söylemesi ayiptir.

ismini falan geç abi sen bana örnek ver bu şekilde kullanılabilecek bel, sağ, sol, boyun destekli, full yatabilen, kolçakları aşağı yukarı sağa sola oynayabilen bi çalışma koltuğu.

prosunda oyuncu koltuğunda değilim. tipide hiç önemli değil. belimi boynumu sırtımı destekliyor benim için yeterli.
Sosyal ağlarda paylaş

sanssizsansli said:

şu muhtemelen kıl dönmesi sebebi ya. kıçının üstünde değil kuyruk sokumunun üstünde oturuyosun direkt.
ortaokul lise zamanı böyle bi şey kullanıyodum ben de, lise sonlarına doğru başıma gelmişti malum hadise.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...