Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Yurt dışından e-bay'den bişiler almak

Suark

Öne çıkan mesajlar

Ben 100 kusur dolarlik geri vites kamerasi almistim. Elemana fiyati dusuk goster dedim. O da ayarlarim ben dedi hic bi problem olmadi. Ama cok buyuk bi paket diildi ufak bi kamera ve kablo takimi iste yarim kilo fln.

Bi de yilda 5 kez olayi yalan. En azindan ufak meblaglar icin yalan. Benim ayni adres ayni isme 10 fln olmustur bu yil.
Sosyal ağlarda paylaş

böle topik varken bi yakarıyım ya. 30 gün oldu flashlar gelmedi hala honk-kongdan hatta sole garip bi durum oldu.

2 ürün söledim bi satıcıdan ertesi gün aynı satıcıdan bir ürün daha söledim, Ertesi gün sölediiğim geldi bugun ilk solediklerim hala ülkeye giriş yapmamış.

xmas newyear darken logistic patladı
Sosyal ağlarda paylaş

Ebay için biraz daha fazla verip trackerlı ürün almak her zaman daha iyi. Sinir harbi yaşamazsın.

Ben geçen aylarda bir şey sipariş ettim. Kutuyu benim ilçeme kadar getirip ptt deposuna bıraktılar. En sonunda niye gelmiyor deyip ben gittim depoya. Adamlar "iyi ki geldin bunun adresi yarımmış buraya kadar geldi ama mahalle, apartman adı falan yoktu, geri yollayacaktık" dediler.

Address line 1'i almış adamlar. Address line 2'yi almamışlar. Kutuda tracker olmasaydı Amerikadan gelen şey benim 1 km yakınımdan Amerika'ya geri dönüyordu.
Sosyal ağlarda paylaş

Shipping satıcıya ait öyle bir şey yok postaya verdiği an biter filan ben ürünü elime alana kadar satıcı sorumlu muhattap olduğum olucağım adam o. Bana tahhahüt ettiği sürede elimde olmuyorsa mal oda satıcının sorunu o süreyi daha esneticek o zaman yada çalıştığı şirketi değiştiricek.

Ticaret yapıyorsa verdiği sözü tutar satıcı. 30 günde teslim ederim diyorsa 30 günde edicek.
E-bay zaten refund imkanını tahahhüt edilen süre bitince tanıyor.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...