Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Highmaul Normal - Heroic

Sequo

Öne çıkan mesajlar

672 Tank gear
675 Glad DPS gear
672 Furry Dps gear

mevcut bende. Dilerseniz tanklarım dilerseniz dps yaparım.

Skype dada toplanırız baya eğlenceli olur. Dota 2 atıyorduk şimdide wow atarız kaynaşırız.

Şuda armory => http://eu.battle.net/wow/en/character/twisting-nether/sequoyah/advanced

Herkes armory koysun bir liste oluşturalım.
Sosyal ağlarda paylaş

bingildak said:

sequo salı sana uyuyor mu? yarın yani

Ptesi - Salı - Çarşamba - Perşembe Akşam 8:30 gece 00:30 guild raid günleri.

Onun haricinde öğlen dahi olur ne zaman isterseniz gelirim. Ben zaten saveli olucam tüm bosslara geldiğimde ayrıca boosting yaptığımız için.

Sırf sizlerle oynamak istediğim için açtım giyinmenizde kuşanmanızda yardımcı olurum. 630 gear olmanız yeterli normal raid için zaten.

Bu 4 gün oglen derseniz gelirim haricinde cuma cumartesi pazar ne zaman isterseniz hazır olurum.
Sosyal ağlarda paylaş

10 Kişi olursak 2 item atar.

15 kişi olursak 3 item atar.

10 ile 15 arası her 1 kişi için 3. item şansı %20 artar. Buna göre sayı belirlersek herkesde adam gibi gearlanır.

2 kere normal yapsak ondan sonra heroiclere dalarız diye düşünüyorum. Hem taktiklerde kapılmış olur.
Sosyal ağlarda paylaş

derail etmeyin konuyu

şöyle yapalım, ortak bir vakit kimseye uymayacaktır zaten, herkesin guildi - sosyal hayatı farklı zamanlara denk geliyor.

önünmüzdeki reset öncesi için:

30.12.2014 - SALI - HM NORMAL- SAAT : 20:00

ilgilenen arkadaşlar sign up için yazsın buraya, armory link'de atın. 630+ olmanız yeterli, zaten çoğumuz beraber oynamak için geliyor, gear upgrade yok normalden çoğumuza. bir iki hafta normal yaparız, sonra heroiclere geçeriz.

ben ilk attendance'ı vereyim

linki vermiştim, sub rogue.
Sosyal ağlarda paylaş

sleepingdeath said:

bırak sequ ya :) ilk zamanlar armory halinide hatırlıom ahahaha.

Hayatta en nefret ettiğim şey ezik ezik cümleler kurmak bu şekilde. Bir önceki content boostingden kazandığımız paralarla full craft + boe itemlerle girdik zaten raide.

Bu oyundaki bizim amacımız content başında raide ilk gün girebileceğiniz en maximize item lvl ile girmektir.

Raid bilincinde olan raiderinde yapması gereken budur. Sen yukarıdaki mesajında benle kafa geçmeye calışırken aslında raid mantığından ne kadar uzak bir insan olduğunu kanıtlamış oldun.

Bir armory linklede wow hayatını inceleyelim daha mantıklı olur aslında.

Ezmek istemiyorum ama öyle güzel paslar açıyorsunki anlatamam.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...