Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

La Puerta - izmir

Llama

Öne çıkan mesajlar

• 2 ay sonra ...
ben hanıma hava yaptım fistanı biliyorum ya yer konusunda sıkıntı çıkmaz dedim nasısa yer bulurum diye. sonra götüm götüm telefnon açtım rezervasyon için yer yok dediler. sdlfkjslkjdsf rezil olma yolundayım sldfkjdslkjdsklf

daha gitmedim ama inancım var gidince yer olacak hissediyorummmm
Sosyal ağlarda paylaş

GokTuRK said:

ben hanıma hava yaptım fistanı biliyorum ya yer konusunda sıkıntı çıkmaz dedim nasısa yer bulurum diye. sonra götüm götüm telefnon açtım rezervasyon için yer yok dediler. sdlfkjslkjdsf rezil olma yolundayım sldfkjdslkjdsklf

valla boş yer olsa tutarım ama gerçekten bugun hiç yer yok
ayakta duruyo millet
Sosyal ağlarda paylaş

Fistan said:

Konuya gitmek icin tiklayin: http://forum.paticik.com/read.php?23,7881347,8203587#msg-8203587
GokTuRK said:

valla boş yer olsa tutarım ama gerçekten bugun hiç yer yok
ayakta duruyo millet

yok be olm öyle bişey demedim der miyim. ben buraya bile yazmadım 12 1 gibi ararım rezervasyon yaptırırım kendi kendime dedim. aradım yok dediler. dsklfjdslkjdsf keşke daha erken arayaydım sdlfkjdsjf senle alakası yok tamamen benim boq yemem. ama bulucam yani inancım var sdlfkjdsf geçen de öyle oldu buldum sonra
Sosyal ağlarda paylaş

• 1 ay sonra ...
  • Yeni Oluştur...