Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Fenerbahçe 2014 -2015 Sezonu Genel Tartışma - 1

forgiver

Öne çıkan mesajlar

Esh said:

Emreyi serfsizliginden degil de yas haddinden yollamaniz iyi oldu ama.

Biraz beyni olan taraftar da gaza geldi hemen azizi iyi bisiler yapiyomuscasina

işinize geldiği gibi yorumlayın her şeyi.
emre'den yönetimin çoğu rahatsız,taraftarın çoğu sevmiyor.
adamı gönderdiler,pat diye alex'i de gönderdiler. gerisin geri getirdiler emre'yi.
emre'nin alternatifini bulamamak nedeniyle yönetimin zekasını sorgula,eyvallah.
ancak emre'nin yaş haddinden falan gönderildiği yok,adam bildiğin pislik.fenerbahçe efsanelerinden birisinin oğlu benim arkadaşım.onun anlattıklarını senelerdir dinliyorum emre konusunda.yönetim içinde bile kaç kez başkan ve diğer yöneticiler birbirlerine söylemedik laf bırakmamışlar emre konusunda.

neyse ki defolup gitti işte.

ama siz yine yaş haddinden gönderildi falan diye inanıp kendinizi tatmin edin.
biz emre'den kurtulduk kardeşim.
ohhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh!
Sosyal ağlarda paylaş

Emre dün mü pislikleşti? Ersun'u harcayan adam ya direk Emre. Geçen sene niye gönderilmedi mesela. dfssdfs FB'liler gene kendini sağlam kandırıyor. FB bu sene şampiyon olsaydı, Emre gene pislik olacaktı, Emre gene kalacaktı. Bu kadar basit.

Burda defalarca ya Emre çirkef ama TR'de onun gibi orta saha yok diye text döşenler başka takım taraftarları mıydı bu arada..

Aziz son hamlelerini yapıyor işte. Terraneo yu getirdi ki bu adamları yollamanın bahanesi olabilsin. Şimdi yeni soluk yeni transferler, son kurşununu atacak. Tutarsa..

Ha bunun dışında geçen sene FB'nin şampiyon olamaması onlar için ne kadar hayırlı olduysa bu anlamda, bizim içinde o kadar kötü olacak gibi, o da başka bir konu..
Sosyal ağlarda paylaş

diğer sebeplerden yollanmıştır zaten, teknik sebep demişlerdir adabına uygun olsun diye.

bakmıştır adam her şeyi bir kenara koyarak. bir takımın kaptanları nasıl takımın en çok ceza alan oyuncularından olur diye. çok derine girmesine gerek yok. 1 sezon olaylarına baksın yeter.

önder özen'in "ülke dinamikleri" diye suyuna gittiği olaylar zinciri ve kişilerine terraneo direkt bodoslama dalıyor olması gerektiği gibi. bakalım önder'i patlatan yumuşaklığı ve cesareti olmayışıydı. burada da fazlası ülkede tutuyor mu onu göreceğiz.
Sosyal ağlarda paylaş

Esh said:

Gercekten fenerbahcenin 36 yasinda sozlesmesi biten adamla 3 yillik senelik 3m € dan sozlesme imzalayacagini mi dusunuyodun?

Oksijeni karbondioksite dondururken zorlaniyor olabilirsin abi bi doktora gorun.

ya kendin söyleyip kendin mi inanıyorsun birader?
birincisi adam 34 yaşında,36 değil.
ikincisi benim öyle bir iddiam yok. sadece senin söylediğin gibi yaş yüzünden gönderildi iddiasının doğru olmayabileceğini söylüyorum çünkü herifin pisliklerinden en başta fenerbahçeliler rahatsızdı. yaş maş bahane edilip sepetlenmiştir, o ayrı ama efendi bir adam olsaydı, en basiti alex de souza gibi bir kişilik olsaydı fenerbahçe'de 1-2 sene daha oynamasına,en azından kadroda bulunmasına, jübilesinin yapılmasına kimse itiraz etmezdi. Ki fenerbahçe alex'i bile jübile yapmadan gönderdi.

sanılanın aksine dışarıdan bakanlara yav he he deseler de bazı prensipler var fenerbahçe'de.

edit: darkrider'ın yazdıklarını şimdi gördüm.
adam ne güzel yazmış.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...