Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Fenerbahçe 2014 -2015 Sezonu Genel Tartışma - 1

forgiver

Öne çıkan mesajlar

A.Ş. şeklinde faaliyet gösteren spor kulüplerinin yurt dışındaki spor kulüplerinden futbolcu transferi ve kiralamaları işlemi KDV Kanunu’nun 1/2. maddesine göre KDV’ye tabi olup, yabancı spor kulüpleri yurt dışında bulunduğundan Türkiye’deki A.Ş. şeklinde faaliyet gösteren spor kulüpleri tarafından transfer nedeniyle ödenen bonservis bedelleri ve kiralama bedelleri üzerinden % 18 oranında KDV hesaplanması ve Kanun’un 9/1. maddesi ile KDV Genel Uygulama Tebliği’nde yer alan açıklamalar çerçevesinde sorumlu sıfatıyla 2 No.lu KDV beyannamesi ile beyan edilerek ödenmesi ve daha sonra indirim konusu yapılması gerekmektedir.
Sosyal ağlarda paylaş

Muhtemelen Sow yerine düşünülüyor Nani, hem FFP hem artık sözleşmesi boka sardığı için -her sene düşüyor yıllık ücreti- Sow satılıyor bonservis kazanmak için.

Fernandao da Emenike'den fersah fersah iyi bir adam değil, oyun tipi daha uygun ama daha iyi bir futbolcu değil malesef. Kadro kalitesinde bir artış yok henüz, gider Sneijder ayarında bir adam patlatır Fenerbahçe orta sahaya, o zaman bir tık öne geçer.

Şener, GG ile rekabete girecek. Kjaer hamlesinde tamamlayıcı stoper önemli, muhtemelen Aziz ve yandaşlar bizim GSYİAD basiretsizleri gibi yapmayıp bir şekilde sıcak parayı sokacaklar kılıfına uydurup ve daha transfer gelecek.
Sosyal ağlarda paylaş

Liebe said:

A.Ş. şeklinde faaliyet gösteren spor kulüplerinin yurt dışındaki spor kulüplerinden futbolcu transferi ve kiralamaları işlemi KDV Kanunu’nun 1/2. maddesine göre KDV’ye tabi olup, yabancı spor kulüpleri yurt dışında bulunduğundan Türkiye’deki A.Ş. şeklinde faaliyet gösteren spor kulüpleri tarafından transfer nedeniyle ödenen bonservis bedelleri ve kiralama bedelleri üzerinden % 18 oranında KDV hesaplanması ve Kanun’un 9/1. maddesi ile KDV Genel Uygulama Tebliği’nde yer alan açıklamalar çerçevesinde sorumlu sıfatıyla 2 No.lu KDV beyannamesi ile beyan edilerek ödenmesi ve daha sonra indirim konusu yapılması gerekmektedir.

Fener transferleri dernek üzerinden yapıyor diye bir geyik vardı ona istinaden demiştim, neyse
Sosyal ağlarda paylaş

Aziz Yıldırım dan bu kadar mantıklı hareketler şaşırtıcı. Bakalım Volkan konusunda ne yapacak.

Emre de açıklama yapmış.

Fenerbahçe'deki sözleşmesi yenilenmeyen ve takımdan gönderilen Emre Belözoğlu, sıcağı sıcağına Fanatik'e konuştu. Tecrübeli futbolcu, imza törenini televizyondan izlediğini ve takımdan gönderildiğini Terraneo'nun açıklamalarıyla öğrendiğini belirtti. Belözoğlu, şunları söyledi:

"Önce hayırlı olsun. Bana, benimle görüşeceklerini söylemişlerdi. Ben de bu nedenle hiçbir takımla temas kurmadım. Çünkü Fenerbahçe benim için çok farklı bir kulüptü. Ancak Terreneo'nun açıklamalarını ben de dinledim. Bu durum karşısında yapacak bir şey yok.

Artık bugünden sonra teklifleri değerlendireceğim, yol haritamı çizeceğim. Fenerbahçe takımına başarılar diliyorum. Bu karar sonrası yapacak bir şey yok. Bana bu zamana kadar gösterdikleri sevgiden dolayı herkese teşekkür ediyorum."
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...