Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Fenerbahçe 2014 -2015 Sezonu Genel Tartışma - 1

forgiver

Öne çıkan mesajlar

@kuddusi

kimsenin fb'le sıkınıtısı yokki.olanında direk FB ile değil aziz'den mütevellit takıntısı var, forma aşkı vs.vs. hamasi konuşmanın anlamı yok yani, ortada bi mal bir durum var sorumlusuda bizzat başkanın ta kendisi, yoksa "FB bırakıyoruz genşlerr" diye anıran yok. parasızlıktan 2 başkan 3 td değiştiren
CL de averaj takımı olmuş adamlar, elimize verdiler, işin özü bu.

Diego hariç,6 aydır ödeme yapmamışsın futbolculara, Dzeko'ydu yok Klopp'tu olmadı Low ya da Lucescu. gazoz kapagımı verecek bunlara. 1 milyon üye de patladı elinde, bakalım borsaya % kaç hisse dah satacak görücez.
Sosyal ağlarda paylaş

bakın,2 gündür bir sürü işim var ama serde devrimcilik,haksızlığa karşı isyan var ya....dayanamadım bir başka yerde arkadaşlarla şunu paylaştım.
aziz yıldırım'ı savunur pozisyonda buldum kendimi. bunun nedeni çoğunuzun fenerbahçe'yi futbol takımı olarak görmenizden kaynaklanıyor diye düşünüyorum.

Bakın,aşağıda yazacaklarımın tamamı Aziz Yıldırım zamanında Fenerbahçe Spor Klübü'ne ait olan başarılardır.

Futbol 6 lig şampiyonluğu,8 lig ikinciliği var 17 senede.
2010-2011 sezonunda futbol, kadınlar ve erkekler basketbol, kadınlar ve erkekler voleybol branşlarında lig şampiyonu oldu,5te 5 yapan ilk ve tek takım oldu.
Futbolda UEFA Şampiyonlar Ligi Çeyrek Finali,UEFA Avrupa Ligi Yarı Finali...
Basketbol erkeklerde 5 Türkiye Şampiyonluğu,1 Türkiye İkinciliği, 2 Cumhurbaşkanlığı Kupası Şampiyonluğu,3 Türkiye Kupası Şampiyonluğu,1 Türkiye Kupası İkinciliği,6 Cumhurbaşkanlığı Kupası Finali,1 Euro League Final 4,3 Avrupa Çeyrek Finali(1 tanesi Euroleague).
Basketbol kadınlarda 3 Euroleague Final 4(2 ikincilik,1 dördüncülük),2 EuroCup final 4(1 ikincilik,1 dördüncülük),11 Türkiye Ligi Şampiyonluğu,3 Türkiye Ligi 2inciliği.
Voleybol erkeklerde 4 Türkiye Ligi Şampiyonluğu,4 Türkiye Ligi ikinciliği,2 Türkiye Kupası,2 Türkiye Kupası ikinciliği,2 Süper Kupa,2 Süper Kupa ikinciliği,1 Avrupa CEV Kupası Şampiyonluğu,1 Top 16, 2 çeyrek final CEV Kupası.
Voleybol kadınlarda 4 Türkiye Ligi Şampiyonluğu,3 Türkiye Ligi ikinciliği,2 Türkiye Kupası Şampiyonluğu,2 Türkiye Kupası ikinciliği,2 Süper Kupa şampiyonluğu,2 Süper Kupa ikinciliği,1 Dünya Klüpler Şampiyonluğu,1 Dünya Klüpler üçüncülüğü,1 Avrupa Şampiyonlar Ligi Şampiyonluğu,1 Avrupa Şampiyonlar Ligi ikinciliği,1 Avrupa Şampiyonlar Ligi üçüncülüğü,1 Avrupa CEV Kupası Şampiyonluğu,1 Avrupa CEV Kupası ikinciliği,1 Avrupa CEV Kupası üçüncülüğü....
Bunların yanında atletizm,boks,kürek,yelken,yüzme,masa tenisi,bisiklet branşlarında Türkiye şampiyonlauklarına ambargo koyan bir klüp. Bunların yanı sıra yine bu branşlarda sayısız Avrupa Şampiyonlukları,dünya şampiyonlukları.

Futbolda Fenerbahçe Stadyumu yıkılarak muhteşem Şükrü Saracoğlu Staduyumu yapıldı.
Can Bartu,Fikirtepe Tesisleri açılmış; Dereağzı ve Faruk Ilgaz Tesisleri yenilenip hizmete sokulmuştur.

Basketbolda Ülker ile anlaşılarak Avrupa'nın sayılı basketbol salonlarından birisi Türk sporuna kazandırılmış, Fenerbahçe Ülker Sports Arena hizmete sokulmuştur.

Vefa Küçük kapalı yüzme havuzu, Kürek şubesi Sapanca tesisleri,Fenerbahçe Tam olimpik Yüzme havuzu(Fenerbahçe Adası'nda),Fenerbahçe Ankara tesisleri,Fenerbahçe Topuk Yaylası tesisleri bu dönemde hizmete sunulan tesislerdir.

FENERBAHÇE bir futbol takımı değildir.
FENERBAHÇE BİR SPOR KLÜBÜDÜR.

Aziz Yıldırım gitsin, eyvallah. Ama yerine getireceğimiz adam da en az onun kadar FENERBAHÇE'nin bir SPOR KLÜBÜ olduğunun farkında olan ve bunun hakkını verecek olan bir adam olmalı.

Şu yukarıda ki başarıların yanından bile geçemeyen adamların 4üncü yıldız şaklabanlıkları sizin canınızı bu kadar da sıkmasın.
Sosyal ağlarda paylaş

okusaydın keşke.
ben yerine gelecek ne yapacak demedim.
yerine gelecek olan onun yaptıklarından daha fazlasını hedeflemeli dedim.
edit: leke konusunda seni bilmiyorum ama ben bir sıkıntı duymuyorum.takım hesapta şike yaptı,başkan hesapta şike yaptı. avrupa kupalarından alıkoydular takımı.başkan hapis yattı.ama takımı küme düşürecek kanıt sunamadılar.sadece şimdilerde PARALELCİ MEDYA,PARALELCİ BASIN dedikleri adamların yalan manşetleri yine aynı PARALELCİLERİN tv kanallarında ki malum PARALEL SPOR YORUMCUlarının ağızlarından odalarımıza girdi.

Şike yaptı dedikleri sezon galatasarayı,trabzonu,beşiktaşı evire çevire yenen bir fenerbahçe izledik. o sezon hemen her maçı izledim. hiçbir maçımızda şaibenin ş'si yoktu. ancak öyle bir senaryo yazıp uyguladılar ki aradan geçen zamanda insanı kendisinden şüphe ettirdiler tabi.

sonuç olarak ben yapmadığımız şikeden dolayı değil ama galatsarayın özellikle son 3 haftada bariz şekilde yapmış olduğu en azından hatır şikelerinden rahatsızım.
bu nedenle de şu yaşıma geldim ilk kez galatasaraylı dostlarımın şampiyonluklarını kutlamadım çünkü hak edilmiş bir şampiyonluk olduğuna inanmıyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...