Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Fenerbahçe 2014 -2015 Sezonu Genel Tartışma - 1

forgiver

Öne çıkan mesajlar

kaleci ellerini uzatmadicilar noldu ya, tabi ligi vinelardan takip ettigi icin bu taraftar grubu emrenin golunu gormusler midir acaba?

hayatinizda temiz bi mac izlemek istiyorsaniz da bjk-gs macini izleyin, yenersek sampiyon olacagimiz ts maci gibi hakedenin kazanacagi bi mac olacak, o mactan once de atlayan ziplayanlar vardi yenemedik
Sosyal ağlarda paylaş

Geçen maç gibi temiz olacak değil mi? velinin boğazını sıkın birşey yok Veli elini savursun parmakları Sneider ın suratına gelsin Veliye kırmızı. Olimpiyattaki 2 derbide de 2. yarı başı 2 kırmızı aldık. Gs'nin kırmızı almayacağı malum centilmen takım sene başından beri 1 kartı yok, eh olan yine bize olur rekora rekor katarız bugün kırmızı çıkmazsa 11. kırmızı kart gs maçına kısmet olur.

Böyle maç olacaksa yine sallayın gitsin.
Sosyal ağlarda paylaş

Daha maç oynanmadı ya. Bir de Fener'in topic

Beşiktaş, underdog çıktığı maçlarda hep zorlamıştır; ben Beşiktaş'ın bu bizi yenemediği 9-10 maçlık seride ezildiğini düşünmüyorum. Son dakika gelen 3-2, playoffta 2-0'dan 2-2'ye razı gelmemiz. İnönü'de Quaresma'nın bizi kevgir ettiği ama 0-0 biten maç. Burak'ın akrobatlığı ile güç bela 3-3 berabere kaldığımız gün. Baktığında çok maç var böyle, ha 15 yıldır Kadıköy'de de bunlara sığınıyoruz biz gelenek değişmiyor gerçi ama Arena'daki dominasyon daha kısa süreli bir tarihe dayanıyor.

Fakat son haftalarda Galatasaray ile Bjk-Fb'nin farkı, bir taraf sadece rakip hatası kollayıp ruhsuz bir topla galip geliyor veya berabere kalıyor; diğer taraf sürekli baskı ile rakibin sahasına oyunu yıkmaya çalışarak oynuyor.

Banko kazanırız demiyorum fakat Fener'in Başakşehir'i yenme ihtimalinden çok daha yüksek ihtimalli.
Sosyal ağlarda paylaş

e okuyunca cok da sacma degil, buyuk dusunur ismail klopp dogru demis:

said:
“Diğer bir konu da, Galatasaray ile Beşiktaş kendi oynayacakları maç ile bizim hafta sonu oynayacağımız Başakşehir maçının aynı saatte oynanmasıyla ilgili Federasyona bir müracaatte bulunmuşlar. Futbol Federasyonu Başkanı bu konuyla ilgili geçtiğimiz günlerde bir açıklamada bulundu. Dedi ki, ‘Maçlar belirlenen tarihlerde oynanacaktır, ancak ligin son haftası bütün maçlar aynı saatte oynanacaktır.’ Futbol Federasyonu Başkanı’nın bu açıklamasından sonra neden itiraz etmediler de, bunu şimdi dile getirip maçın aynı saatte oynanmasını istiyorlar ben bunu anlamış değilim. Biz Pazartesi günü maçımızı oynayacağız, onun haricinde de başka gün maç oynamayacağız. Herkes bunu bilsin. Son haftalara gelindiğinde böyle bir karar alınmışken bu kararın değiştirilmesi talebine ben bir anlam veremiyorum. Bunun altında da neden böyle şeyler arıyorlar anlamış değilim. Madem böyle bir düşünceleri vardı, niye daha önce böyle bir müracaatta bulunmadılar? Biz Pazartesi günü federasyonun belirlediği tarihte maçımızı oynayacağız, gerisi bizi ilgilendirmiyor.”

gs de zaten sampiyon olacak ne korkusu ki bu?
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...