Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Harici Harddisk tavsiye?

hidan

Öne çıkan mesajlar

beyler size bişey danışcam,

iş yerinden bayan bir arkadaşım harici harddiske ihtiyacı varmış,bana sordu tavsiye etceğin bişey varmı diye açıkcası çok hakim değilim konuya

genelde WD tavsiye ediyolar bana, ama bir sene olmadan düşürmediğim halde makine öldü diyenlerde oluyo,

depolama boyutu olarak çok büyük olmasına gerek yokmuş,
fiyat/performans açısından size danışmak istedim,

tavsiyelerinizi bekliyorum
Sosyal ağlarda paylaş

orta duzeyde pahali olani..

hikayesi su..hdd ler mekanik sonucta belli bir malzeme kalitesi var donus vs. bunlarin uretimde belli standartlarin altinda kalanlari toptan ucuza satiliyor bizimkiler de bunlardan yigma alip 100 dolar bandindan satiyorlar..

sg olsun wd olsun 100 150 dolar bandinda aldigin zimbirtilar cok ciddi sorun yaratabiliyor..elimde 2 tb lik 16 tane hdd gecti eksternal wd sg yarisi patladi 1-2 seneye hali hazirda 8 tanesi calisiyor.

muhtemel daha pahali olanlardan 10 tane almis olsaydim ayni fiyata hepsinin calisiyor olma ihtimali yuksekti.
Sosyal ağlarda paylaş

di said:

Istari said:

Wishmaster said:

Bayan arkadaş ayrıntısı ne kadar gerekliydi :D

- karılara bayan mı diyoduk, kadın mı?

Orasi kimin dedigine gore degisiyo da kari diyene direkt okuz diyoruz, orasi sabit.

biz medeni kanunun eski halinde evli kadınlara karı derdik. kusura kalma, kıyaslamalı hukukta hala kullanırız.

dur lan! yeni kanunda da hala var bu kelime.
m.153
ikinci paragraf:
bu suretle evlenen kimse sonradan onsekiz yaşını doldurmak suretiyle ergin olur, kısıtlı olmaktan çıkar veya karı gebe kalırsa evlenmenin iptaline karar verilemez.
Sosyal ağlarda paylaş

Dworgian said:

di said:

Onerileri inanilmaz bir saskinlikla izliyorum...

izleyeceğine önersen ya bilgilenelim :|

Yapilabilecek en iyi oneriyi yaptim abi. Markaya degil modele bakin, begendigiz modelin serisinde bir kusur var mi ona bakin. Onun da en guzel yolu benchmark'larina bakmak, review'larini okumak.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...