Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Tavsiye : " Ghost in the Shell - Stand Alone Complex "

hired_gun

Öne çıkan mesajlar

İlk Ghost in the Shell, şu ana kadarki filmlerinin en iyisiydi. Yoshiko Sakakibara (Integral Hellsing yada Hamaan Karn olarak mutlaka hatırlanabilir) en sevdiğim bayan seiyuu'dur, haberde projede yeralacağını okuduğumda sevindim. Puppet Master'in yeni sesi olacak kendisi. Diğer diyaloglar aynı olacakmış.

Henüz fikir belirtmek için erken ama afiş sanki yeni sahnelerin Blade Runner'imsi manzara tasvirleri içereceğini söyler gibi. Merakla bekliyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

ooooooooooooooooooooooooooooo!

oooooooooooooooooooooooooooooooooo!!

oooooooooooooooooooooooooooooooooooooo!!!

yılın en güzel anime haberi oldu benim için! heyecanla bekliyorumşu dk'den itibaren! ::o

hoş gerçi ilk film ikincinin aksine hala çok sağlam, ihtiyacı yoktu pek ama olsun. umarım bu sefer karakterlere daha fazla eğilirler ve yeterince uzun olur. 1,5 saate sığmıyordu, motoko filan fazla buz gibi kalıyordu.
Sosyal ağlarda paylaş

CGI show dışında başka birşey yok. Aynı konu, aynı karakterler, değiştirilen tek şey çizimler ve yenilenen müzik. Gerçi o da gene Kenji Kawai, gene o iğrenç anlamsız sözlü şarkılar.

Başladı bunlar da Gainax gibi ısıtıp ısıtıp aynı şeyleri vermeye. GitS BD de hiç yoktan yeni OP vardı. Bakalım bunda ne olucak.
Sosyal ağlarda paylaş

• 8 ay sonra ...
  • 3 hafta sonra ...
thora da çıkarmaya başlamış ama sadece 720p olduğunu görünce ozc ile devam etmeye karar verdim, altyazılar biraz meh gerçi eski seyrettiklerime göre maalesef. :/

mkvextract ile altyazılar ve ingilizce dub çıkarılabiliyor, şimdi denedim. herhalde değiştirilebilir başkasıyla.
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
  • Yeni Oluştur...