Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

günde kaç kere sıçıyorsunuz

Shean

Öne çıkan mesajlar

Hayatımda hiç "ulan bugün kaç defa sıçtım acaba" diye düşünmedim hiç. Tabi ki hergün 3-4 kez olmuyor. Genellemeye vurursan 1 hafta içinde günde en az 3-4 kez demem daha doğru olacak. Herhangi bir gün 1 kere sıçıyorsam ertesi gün 4 oluyor. Ondan sonraki gün 2 oluyorsa bir sonraki günde 3 kere oluyor gibi.

Ön araştırma yaptığımda ibs gibi bir sindirim sistemi sorunu olabilir diyorlar ama belirtiler (kanlı sıçma, kanlı gibi sıçma, karında ağrı, şişkinlik, tamamı için buraya bakın.) yok bende. Gayet rahat bir şekilde girip, rahat bir şekilde çıkartıp, çıkıyorum tuvaletten.
Sosyal ağlarda paylaş

Grego said:

Sorieno said:

Basur, basur kontrolü, anal fissür, taharet, wiping, Songül Karlı memeler, Deniz Akkaya dev frikik verdi, okullutürbanlı, Sibel Can etekler fora

şu keywordlerle buraya gelecek bebeleri düşündükçe, gülerken ekranı tutuyorum sallanmasın diye.

Google evaluation yapıyorum; SUSADIM ÇEŞMEYE GİTMEZ OLAYDIM search'üyle Bukkake videosuna gidenler var.
Sosyal ağlarda paylaş

Grego said:

Sorieno said:

Basur, basur kontrolü, anal fissür, taharet, wiping, Songül Karlı memeler, Deniz Akkaya dev frikik verdi, okullutürbanlı, Sibel Can etekler fora

şu keywordlerle buraya gelecek bebeleri düşündükçe, gülerken ekranı tutuyorum sallanmasın diye.

monitörü göbeğinin üstünde mi kullanıyosun abi
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...