Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Galatasaray 2014 -2015 Sezonu Genel Tartışma - 3

SeaGle

Öne çıkan mesajlar

ben de hala aynı seyi soyluyorum. mallık zaten boyle aptalca bi hareket olamaz niye itiraz ediyolar. takımlar cıkarlarına gore konusuyosa TFF de onları yerine oturtacak gucte olsun. Futbolun bi miktarda olsa duzelmesi icin yabancı kuralının kalkması lazım.

ha ama cıkıp da kendi takımın cıkar icin bunu yaparken savunursan sonra baskası kendi cıkarı bunu yapınca baskasına bisey deme hakkın olmaz.

Ben galatasarayı bunu yaptıgı icin savunmam. ama gs cıkıp pilan yaptık biz derse de bi besiktaslının gıkı cıkamaz.

vardır altında bisey bu arada yabancı sınırı kalkması yabancı alamıycak olsak bile isimize geliyo cunku. var olan yabancılarımızı adam gibi kullansak sınıra takılmadan zaten baya fark yaratıcaz.
Sosyal ağlarda paylaş

valla hangi haldeyiz bilmiyorum lider duruyoruk son baktıgımda.

ama cıkıp da herhangi bir sebepten sınır kalsın derlerse, kendi cıkarlarını korumaya calısan takımını savunanların diyecegi bisey olamaz.

Ben kendi takımımın aptallık yaptıgını boyle bir harekete gerek olmadıgını dusunuyorum.

Tabi hala altında bisey olabilir diye bekliyorum. Cunku en buyuk derdimiz mesela bruma'yı oynatamamak. Selcuk kotu oynarken melo-cemali oynatamamak falan. Cok yatırım kenarda oturuyo sınırdan. sadece var olan yatırımlar bile fark yaratır.
Sosyal ağlarda paylaş

zaten dolu yabanci varken, yabanci alamicaz diy eniye sikayet etsinler? ben bu gecici yonetimin yaptigi hicbi isi anlamadim lan, idare etsin diye hicbiseyden haberi olmayanlar gelmis, sanki biliyomus gibi biseyler yapiyolar, halbu ki gorevleri kisa bi sure isleri yurutmek asdf, sen ne karisiyosun seneye olucak seye.
Sosyal ağlarda paylaş

Sarı-kırmızılı kulübün bu başvurusunu alınan 14+14 kuralı ile ilgisi bulunmadığı, ancak futbolcu sayısının 28 ile sınırlandırılması konusunda çekinceler bulunduğu ortaya çıktı.Galatasaray, 28 oyuncu sınırının 1 yıl ertelenerek 2016-17 sezonundan itibaren yürürlüğe girmesini talep etti.

okudugunuz habere sicayim sizin.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...