Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Satılık "Fenadeğil" Oyun Sistemi

Baggio

Öne çıkan mesajlar

Merhaba,

Upgrade nedeniyle eski kasamı satıyorum. Önce bazı kabulleri yazayım;

- Sistem geneli 2-3 yaş arasında olduğundan parçaların garantisi ya bitmiştir, ya da 3-5 ay vardır yani arayıp bulduğuma değmez. Yok farz edin.
- Hiçbir parça overclock edilmedi ve iyi soğutuldu, yardırmaya müsait yani, yorgun değiller.
- Kasanın kendinden filtreli gelmeyen yerlerini aspiratör filtresi ile kapladım, yine de temizleyip vereceğim zaten, tozda yüzen bir sistem olarak kullanılmadı.
- Pazarlık payı temsili miktardadır, ölü fiyatına vereceğime akrilik kasa alır download PC'si falan yaparım.
- Parça parça satmayı hiç düşünmüyorum, istereniz yine özel mesajınızı atın kenarda köşede dursun ama tercihim sistem halinde satmak.

Konfigürasyon:

Intel i7-2600K
Asus GTX580
MSI Z77A-GD65
8 GB (2x4) GSkill Ripjaws DDR3-1600 9-9-9-24 1.5V
Corsair Carbide 400R
CM RealPower 850W
Seagate 2TB ST2000DL003

+ markasını hatırlayamadığım iyi bir tower tipi CPU soğutucu ve sessiz bir 120mm kasa fanı falan filan işte.

Güç kaynağı modülerdir, kullanmadığım tüm kablolar kenarda orjinal çantasında duruyor, birlikte yollayacağım. İstanbul içi elden teslim, şehir dışına kargo ücretini alıcıya yıkarım :p

Fiyat: 1.300 TL

Fiyatı Sahibinden, Donanımhaber vb. sitelerin ikinci el ortalamalarından alarak belirledim, üstüne biraz indirim yaptım, başka bir metodoloji veya açgözlülüğüm olmadı. Saçma yorumlar gelmezse sevinirim :p

Eyyorlamam bu kadar, eyi günner.
Sosyal ağlarda paylaş

Son fiyat olarak 1.200 TL ve hala güncel dostlar. Dediğim gibi daha da ölü fiyatına vereceğime 3-4 farklı işlev bulabilirim alet için.

"Taksit yapar mısın" ya da "hala satılmamışsa alırım" falan diyen 2-3 arkadaş vardı, 100 TL de kar ettiniz, Ocak'ta alırsınız en kötü :p
Sosyal ağlarda paylaş

• 4 hafta sonra ...
  • Yeni Oluştur...