Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Saatlik,Günlük İndirimler - Christmas, Black Friday, Cyber Monday filan

2

Öne çıkan mesajlar

valla dramalık birşey yok, 1080p 144hz freesync li monitör almış ocak 2017 de, çok pahalanmış diye linkini koymuş stokta olmayan fiyatı güncellenmemiş ürünün.

bende dedimki o zaman o fiyata hatta daha ucuza 2k 27" 144hz g-sync li monitör vardı dedim o zaman.

üstüne sallama dendi, bende belgelerle konuştum fdskf

danizorlara laf anlatması zor oluyo :/

olayın özeti ; sormadan soruşturmadan gidip kazık yemeyin.
Sosyal ağlarda paylaş

GONDARCENGIZ said:

abicim internetten almak istemiyordum ne demek, dükkana gidip mi alıyosun.

verdiğim amazon örneğinin üstüne 100$ ekliceksin türkiye deki fiyatını öyle hesaplıcaksın.

istermiyorum "abicim" sana ne?

Evet dükkana gidip alıyorum monitör, tv gibi ürünleri? Niye dert oldu ki bu kadar, sen istersen Kongo'dan yarı fiyatına al bana ne amk.
Sosyal ağlarda paylaş

Daha de'leri ki'leri ayıramıyor gelmiş bana kazık yememeyi öğütlüyor adam ya.

Neyin nerede ne fiyat olduğunu biliyoruz, internet falan kullanıyoruz senin gibi tek dahi sen değilsin, dünyanı yıkmış gibi olmayayım da.

Sadece görerek, inceleyerek almayı tercih ettiğim ürünler var. Sonrasında uğraşmamak için, istediğim bedeli ödüyorum, bu da senin sınırını aşıp yorum yapmanı gerektirmiyor kişisel tercihlerim hakkında.

Uzayabilirsin bebiş.
Sosyal ağlarda paylaş

kazık yemişin acısını benden çıkarma "abicim" , daha iyi daha donanımlı ürünü türkiye den hatta dükkandan gidip daha ucuza veya aynı fiyata alabilirdin.

bana dert olmadı valla "bu da vardı hani" diyorum. olayı "sallama" "şu kadar şuda vardıcı" geldi diye cevap atarak uzatan sensin, ben sana zamanı geri alda gidip şu monitörü al demiyorum, konuyu okuyan veya okuyacak insanlara birşey alırken o fiyata daha iyi birşey alabiliyolar mı, araştırsınlar vs diyorum bir nevi. forum burası, görüşümü bildiriyorum, sana laf sokma derdim yok.

attığın cevaplarla ne tarz bir adam olduğunu belli ediyon ztn, sana laf anlatılmaz.

edit : türkçeme laf etmiş, çok silkimde değil valla 3. dünya ülkesi dili. derdimi anlatabiliyorum o bana yeter.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...