Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Saatlik,Günlük İndirimler - Christmas, Black Friday, Cyber Monday filan

2

Öne çıkan mesajlar

Basit olarak:

Gta 5 i ayni pc ile gsync monitorde 2k cozunurlukte cok rahat keyifle oynuyordum simdi 1920x1200 monitorde prologue kisminda tiksindim oyundan. Hersey 100fps degilmis muhim olan tutarlilik ve akicilik.

Ki onceden gsyncden gsyncsize gecince fark etmiyorum bir bok vs de yazmistim ama simdi anladim arastirdikca olayi.
Sosyal ağlarda paylaş

Kanuni said:

Basit olarak:

Gta 5 i ayni pc ile gsync monitorde 2k cozunurlukte cok rahat keyifle oynuyordum simdi 1920x1200 monitorde prologue kisminda tiksindim oyundan. Hersey 100fps degilmis muhim olan tutarlilik ve akicilik.

Ki onceden gsyncden gsyncsize gecince fark etmiyorum bir bok vs de yazmistim ama simdi anladim arastirdikca olayi.

confirmation bias?

panning olduğu zaman baya farkediliyor. Onun dışında inanılmaz muhteşem fark yok gibi.

http://www.youtube.com/watch?v=QU8dnhFZKmM
Sosyal ağlarda paylaş

Kanuni said:

Abuk subuk is yapacagim gene.

21:9 da dertlerim olmustu yazmistim, pg278q da tek dp giris arti tn panel uyuz etmisti satmistim.

Simdi gene bitmeyen monitor davamda gsync olayinin onemini kavramis durumdayim.

Pg348q vs pg279q arasinda gidip geliyorum.

348 cok hos ve pascallarda gelince nefis oturur olay. 980gtx w3 30 lara iniyor biliyorum ama gsync bunu bertaraf ediyordu birsekilde gta v oynarken pg278q da. Vsync pek belaymis fps konusunda.

aldim geldi pg348q..

hersey su ana kadar sorunsuz. gsync vs, blb falan goremedim daha dell deki gibi. elite cekeyim yazarim gene.

i am ascended :P
Sosyal ağlarda paylaş

• 6 ay sonra ...
  • Yeni Oluştur...