Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Saatlik,Günlük İndirimler - Christmas, Black Friday, Cyber Monday filan

2

Öne çıkan mesajlar

gümrükte ödenen para ile ilgili bir bilgi yok. Amazon'a sorduğumda da onlarda da yok bilgi. E refund gogo diyorum. 60 gün içinde fazla alındıysa yatırırız panpa dediler.

körükörüne güveneyim mi agali dedim. saçmalama dedim. gelmiyim oraya dedim. Yok yok, söyleyeceğiz ama daha sistemde ulaşmış gözükmüyor size dediler(doğru bu hala yolda gözüküyor)

Sizlerde nasıldı bu iş? Hiç gümrüğe ödenen parayla ilgili bilgi yok.
Sosyal ağlarda paylaş

barbu said:

gümrükte ödenen para ile ilgili bir bilgi yok. Amazon'a sorduğumda da onlarda da yok bilgi. E refund gogo diyorum. 60 gün içinde fazla alındıysa yatırırız panpa dediler.

körükörüne güveneyim mi agali dedim. saçmalama dedim. gelmiyim oraya dedim. Yok yok, söyleyeceğiz ama daha sistemde ulaşmış gözükmüyor size dediler(doğru bu hala yolda gözüküyor)

yok bende bulamadım. 2 aysonra para yatmadan görmenin yolu yok
Sosyal ağlarda paylaş

barbu said:

daha önce bu topic'e 3 4 kere yazdım.

Ekim ayında amazon.fr'den kulaklık aldım, geçenlerde ödediğim 60€ gürmük bedelinin 40€'sunu geri yatırdı amazon hiç bi işlem yapmadım. donanımhaberde 2 ay geçtikten sonra sorun bunu diyolar ama ben hiç bişey yapmadım.

http://i.imgur.com/mT0siLb.png
Sosyal ağlarda paylaş

Editor said:

300den 67$ a düşmüş... 24dk sonra bitio indirim
Deri çanta güzel duruyor
http://smile.amazon.com/dp/B0081X0IDC/ref=gbps_img_m-4_4302_598611ea?smid=A1MPSLFC7L5AFK&pf_rd_p=2321164302&pf_rd_s=merchandised-search-4&pf_rd_t=101&pf_rd_i=5550343011&pf_rd_m=ATVPDKIKX0DER&pf_rd_r=06JP3WQ59Y4GFN0R4TP4

bu güzel çantaymış, he almayacaktım zaten ama merak ettim. böyle diyor: This item does not ship to Turkey.

Editor said:

yok ilk önce sepete atmanız gerek attıktan sonra ödemeye gelince adres değiştireceksiniz

bu ne demek? 4-5 tane baya beğendiğim ürün vardı alamadım does not ship to Turkey olduğu için. Cart'a eklediğinde de aynı şey

Sorry, this item can't be shipped to your selected address. Learn more. You may either change the shipping address or delete the item from your order.

Hatta Londra adresi seçtim, oraya da göndermiyor..
Sosyal ağlarda paylaş

900tlye fln geldi iste, turkiyede muadillerinden (hareketli olanlardna bahsediyorum) 500-600 tl daha ucuz.

bide onumuzde ki hafta icin girisip masayı toparlarsam cok canlı olacka :)

direk simdi 2. siparisi verdim onu da eve takıyorum. hos evede vx239h var vesa mountsuz ama onuda satarız. bu mevcut vc239'lar birebir onla. 2 tane ondan cakarım eve de.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...