Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Logitech Wireless Gaming Headset G930 with 7.1

subseven

Öne çıkan mesajlar

of pls.
herifler yapamıcak olsa yapmazlardı gayet. bi sürü kişiye yardımcı olduklarına bariz yapabiliyorlar ve etkilenmiyorlar

elin çinlisi 20centlik alısverişe free ship verirken amazon mu veremicek? isteyince veriyormuş demek.

kendi götlerine giren bir şey olsa çokmuş bunun kargosu silermisiniz dendiği zaman silmezler
Sosyal ağlarda paylaş

Sağlıklı olmadığı kanıtlanana kadar sağlıklıdır :p

- Konforlu, rahatsız olmadım hiç.
- Pil ömrü iyi, full şarjla 8-9 saate kadar oyun oynadım hiç yarı yolda bırakmadı yani, ama daha uzun süreler denemediğim için tam bitme süresini yorumlayamam.
- G430'um vardı, 2 ayda üzerindeki mute tuşu bozuldu. Logitech tabii ki hemen yeni ürün verdi ama sonuçta bozuldu bi tur, ekstra iş güç. Bunda mute tuşu hem kulaklığın üstünde var, hem de mikrofonu havaya kaldırınca otomatik mute ediyor.
- Wireless olduğu halde ses kalitesinde bir düşme hissetmedim.
- Henüz bir dökülme vs. olmadı ama daha 3 aydır kullanıyorum, göreceğiz.
Sosyal ağlarda paylaş

tüm dünya amazonun daşşağını yesin

GTX970 aldım, aldıktan bi gün sonra nvidia kampanyasıyla oyun falan verdiler. amazonla yazıştım, oyunu veremiyoruz otomatik olarak geliyor kod ama bir defalık %20 indirim yapalım dediler.

Tr'de 1150 lira olan ekran kartını 620 liraya aldım :)
Sosyal ağlarda paylaş

stimpak said:

tüm dünya amazonun daşşağını yesin

GTX970 aldım, aldıktan bi gün sonra nvidia kampanyasıyla oyun falan verdiler. amazonla yazıştım, oyunu veremiyoruz otomatik olarak geliyor kod ama bir defalık %20 indirim yapalım dediler.

Tr'de 1150 lira olan ekran kartını 620 liraya aldım :)

Gümrük işini nasıl hallettin peki? Vergisi ile falan mı o kadar tuttu acep?
Sosyal ağlarda paylaş

subseven said:

Dark_Soul said:

Ahahah açıksözlü insanlar daima +rep almıştır patide :)
Umarım satılır.

teşekkür ederim.

@df
250 olmaz abi bana gelişi zaten 275 demek isterdim ki kahretsin geliş fiyatını da biliyorsunuz. ama hakkaten ben bunu satarım 300'e. bu yüzden maalesef indirim düşünmüyorum.

neyin kafasındasın anlamadım. kime satıyorsun 300e. amazondan alıp satmaya çalışanlar şuan 250den satıyor sitelerde. umarım elinde patlar. çok kurnaz ya memleket insanı.

amazonda hala 70$ verin siparişi kargosuyla 90$a geliyor. sana vereceğim en iyi fiyat 200tl olur, o da ürün elime daha kısa sürede geçecek diye, 210 desen almam yani.
Sosyal ağlarda paylaş

tam 209 liraya geliyo baktım amazondan. yüksek kurdan çeviriyo gerçi dolar olarak alınsa 195 fln olabilir. stormeagle 220 verdi dün ondan aldım. ayrıca sanalpazarda 250 tl ye fln ilan var bi ton. 300 anca 1-2 ay sonra satabilirsin kampanya fln bitip milletin stoklar eriyince. o da kesin değil.
Sosyal ağlarda paylaş

subseven kimseyi dinleme bekle öyle sat satmak istiyorsan eğer. alıcısı illaki çıkıyor. kuzenim getirmişti bana, bende var diye satayım dedim ve sattık. sonra baktım gidiliyor bi kaç tane daha alıp sattım yani alıcısı her halükarda çıkıyor. indirim bitsin millet ya fiyat yükseltecek ya elindekini satacak sonra piyasa sana ve elinde tutanlara kalacak. demem o ki şu an satma. (not, gelen ilk kulaklıkları patide satmıştım.)
Sosyal ağlarda paylaş

tekrar şunu belirteyim, ben bu ilanı verdiğimde ürün amazon'da kargo hariç 112 dolara satılıyordu. ve piyasada bu kadar çok alan kişi yoktu. bu yüzden açtım konuyu.

aynen magnum'a katılılıyorum. dediği gibi kampanya bittikten sonra herkes elindekini çıkaracak ve o zaman benden alınması daha cazip hale gelecek. kesinlikle yıl içerisinde bu fiyata satabileceğimi düşünüyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

-Crawler- said:

930'un o deri kısmı bir süre sonra dökülüyor hatırlatayım. Hem wireless bi de. Daha sağlığa zararlı olup olmadığı kanıtlanmamış bir teknolojiyi kafanıza takmayın. G230 veya g430 falan alın bence. Hem earpadleri çıkıyor, yıkanabiliyor. Yıka tak yerine tekrar mis gibi.

cep telefonu
wireless modem
aga baglı ipad, telefon, tv, laptop

soludugun havadan veri akıyor. yoksa sen magarada falan mı yasıyosun?
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...