Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

[Satılık] Iphone 6 64gb - Sıfır

barbu

Öne çıkan mesajlar

• 2 hafta sonra ...
barbu said:

Selamlar

Kutusu hiç açılmamış, sıfır Iphone 6 - 64GB Space Gray telefonu satıyorum. Apple Store USA'den alınma.Unlocked and contract-free.

Araştırmamı yaptım. Kısaca özet geçmem gerekirse;

- Apple Storelarda stok yok şuan; Zorlu Center ve Akasya, iki mağazada da. Online durumu belli değil. Anca sipariş verince filan gösterir.
- Bimeks, Vatan gibi yerlerde stokta yok. Teknosa en geç 5 aralık olmak üzere kargoya verilir demiş. Fiyat aynı tabiki 26502849TL.
- Eksa filan gibi diğer yerler saçma sapan yüksek fiyatlar vermişler. Bahsetmiyorum bile lol.
- Turkcell satıyor gözüküyor direk. Sim lock oluyor mu onlarda emin değilim ama fiyatı 26002789TL (sadece gümüş gördüm). Stok bilgisi yok ama bence stoklarında vardır.

- Sahibinden, gittigidiyor, sanalpazar gibi yerlere de baktım. Buralarda da sıfır olan ürün baya az. Olanların çoğu çok pahalı. Bir, iki tane gördüm 2300TL civarına.

Şimdiki durumda en ucuza Apple Store mağazasından alabiliyorsunuz. Peşin ödemeye 4% indirimleri var. Bu da 25442735TL ye geliyor indirimli şekilde.

Benim telefonu alacak kişilerin IMEI kayıtlarını yaptırmaları gerekli. Bu işlemin de güncel fiyatı 119,5TL.

Amerika Apple Store'dan almaya kalkarsanız da 749$ + 8% tax ile güncel kur ile 18001904,44TL'ye denk geliyor(ki ben aslında daha yüksek kurdan almıştım da hadi neyse). Aynı şekilde 119,5TL kayıt parası ile size maliyeti 1919,52023,94TL olacak. Sanırım en ucuz bu şekilde alınabilir eğer USA'den alma imkanınız var ise bu yolu tercih edin.

Bu durumda 2200TL mantıklı bir fiyat diye düşünüyorum benim telefon için. 2200TL+119,5TL IMEI ile cebinizden toplam 2319,5TL çıkaçak.

Cebinizden çıkacak parayı da karşılaştırırsak Türkiye'den en ucuz alma yolu ile; benim fiyatım 9% 16% daha ucuza alıyorsunuz, apple store indirimi uygulanmış haline göre bile.

Not: Pasaport olayına karışmam. Benimkiler doldu. Ama o olayı halletmesi çok sorun olmaz diye düşünüyorum. Herkes yurtdışına gider oldu artık.

TL.DR

KELEPİR BEYLER KAÇMASIN. 2200TL sıfır, cillop iphone 6 64gb space gray.USA'den bile alsanız getirseniz buna yakın fiyat çıkacak.

Telefon baya güzel bu arada. Kendim de kullanıyorum. Akıyor.

Beyler yeni fiyatlar geldi. Ama bende fiyat aynı. Sadece patiye özel. Diğer yerlere ben de zamlı koyacağım. Şuan cebinizden çıkacak toplam para (2200TL+119,5TL) en ucuz iphone 6'dan 16% daha ucuz.

Kaçırmayın.
Sosyal ağlarda paylaş

• 3 hafta sonra ...
  • 2 hafta sonra ...
  • 3 hafta sonra ...
  • Yeni Oluştur...