Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

kahve bağımlısı oldum

Kostok

Öne çıkan mesajlar

kurtulmak istiyorum ama başaramıyorum. bazen içmemeyi deniyorum ama başaramıyorum. sigarayı sakız çiğneyerek falan bıraktım ama kahveyi bırakamıyorum, çay kesmiyor zaten, soft drinkler de işe yaramıyor. sabahtan akşama kadar kahve yapıp içiyorum, midem delinecek, nasıl kurtulabilirim?
Sosyal ağlarda paylaş

Kahve bagimliligi dedigin ne anlamadim ama kafein bagimlisi oldum diyosan 3-10 gun arasinda atiyo onu vucut.

3 gun bile sabredemiyorum diyosan psikolojik zaten.

Yok kafein degil kahve diyosan o da psikolojik + pis bogazlik.

3'u bi aradadan bahsediyosan konuya bile yazma zaten, direkt ban sebebi.
Sosyal ağlarda paylaş

adam gelmiş bide açıklama yazmış abi cidden günümüz insanları çok basitleşti..

hani senin çakma bağımlılığın için bile şurada akıl vermeye çalışan insan var, sen hala ben kahve bağımlısıyım vs.. umarım bir salgın vs olurda ben dahil %80 90 azalır insan nüfusu bi.
Sosyal ağlarda paylaş

Bir zamanlar bende günde 5-6 tane neskafe içiyordum. Gece yatınca kalpte çarpıntı yaptığını farkettim. Ama zamanla kendi kendine azaldı. Ben şekersiz içtiğim için muhtemelen çok içiyordum. Sende sütle falan içip zevkini azalt biraz..

Gerçi şu anda çayı çok içiyorum . Günde 40-50 bardak oluyordur..
Sosyal ağlarda paylaş

Lectre said:

adam gelmiş bide açıklama yazmış abi cidden günümüz insanları çok basitleşti..

hani senin çakma bağımlılığın için bile şurada akıl vermeye çalışan insan var, sen hala ben kahve bağımlısıyım vs.. umarım bir salgın vs olurda ben dahil %80 90 azalır insan nüfusu bi.

sen azalarak bit. k thx bye.
Sosyal ağlarda paylaş

ben de eskiden çok içerdim sonra gece kalp çarpıntısıyla yatardım. sonra fark ettim ki kahveyi çok hızlı içiyorum o yüzden gün içinde içtiğim kahve de fazla oluyor. daha sonra yudum yudum ve yavaşça içmeye başladım artık günde 2-3 bardak içiyorum ve bir sıkıntı yaratmıyor bu şekilde.
Sosyal ağlarda paylaş

"Tatar Ramazan" said:

Kostok said:

tansiyonumu yükseltiyor, tık tık tık atıyor, bi de gözlerimde bir gariplik hissediyorum kahve içtikten sonra

göz tansiyonunun var belki? baktırdın mı hiç?

damar damar ustune binmistir..

saka bir yana goz tansiyonu bildigin tansiyon gibi degil abi goz ici basincin artmasi gibi birsey. ole insanin ancak gorme kaybi filan oldugunda kendi kendine anlayabilecegi birsey..
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...