Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Çok saçma ama benim mesih gibi birşey olma ihtimalim nedir sizce ?

Kyra

Öne çıkan mesajlar

GONDARCENGIZ said:

knka bişey diyim mi,kadıköydür falan 6 yıl oturdum halada oturuyom,çocukluğum orda geçti,taximdir bilmemneredir binlerce adam gördüm,çizmem diyenlerin %80 çizdi

hatta şu çıplak koşan kızda arkadaşımdı gsdgsd

katılıyorum ya, abuse edersen patlıyor bir yerden hele bünye zaten dengesizse misli oluyor direk.
Sosyal ağlarda paylaş

GONDARCENGIZ said:

knka bişey diyim mi,kadıköydür falan 6 yıl oturdum halada oturuyom,çocukluğum orda geçti,taximdir bilmemneredir binlerce adam gördüm,çizmem diyenlerin %80 çizdi

hatta şu çıplak koşan kızda arkadaşımdı gsdgsd

çıplak koşan kız kadıköyde herkesin arkadaşı galiba. Bende kadıköyde oturuyorum. Çünkü kadıköy bana izmirin upgrade edilmiş hali gibi geliyor. Böyle sanki alsancak sahil hemen evimin dibinde. istediğim modda dışarı çıkıyorum esnaf falan çok seviyor beni çok mutluyum burada.Şifa sokağın sonundaki köşkü alırsam kadıköyün lord'u olabilirim. Orayıda X-men Academy Kıvamında LvL-Up Academy açarım.

Bu esnada ben çizdim ve bu benim çizmiş halim. Anlayacağın çok temiz çizdim ve bu ortamlarda delirmişler arasında en güzel delirme bankaisi olan kişi gibi biriyim sanırım ;D
Sosyal ağlarda paylaş

JrStorMesT said:

madem beynin süper ötesi çalışabiliyo, ben mesihim diye gezmektense bilimsel bişeylerle uğraş, nobel falan al en azından bi işe yarasın, yoksa kuru gürültüden öteye gitmiyosun haberin olsun.

Açıkçası potansiyelimi en iyi kullanabileceğim bir proje üzerine çalışıyorum. Bir belgesel film, bir kitap , bir sosyal network ve markayı bir arada barındırıyor. Dünya çapında yeni neslin gamer , animeci tayfasının gönlünü fethedicem.ÜStelik onların her türlü mental abzorbasyondan koruyarak güvenle kendi kendilerinin doğrularını kendi başlarına bulabilmeleri konusunda ustalaşmalarına yardımcı olup hepsine de ekonomik özgürlük de sağlayacağım kendi potansiyellerinin max levellerına koşmanın heyecanında yarırken.

Tam mevcut dünyanın koşulllarının en iyi olasılığına koşuyorum ve sen bana kuru gürültü ya da mesihcilik oynamaktan falan bahsediyorsun. Lütfen bu söylediklerimi dikkkate al olacakları ister izle , isternsende bir parçası olmanın onurunu yaşa.
Sosyal ağlarda paylaş

chrome said:

noyan kadıköyü bırakıp benim torbalıda kentsel dönüşüm ve pr ve reklam sektörüne girersen milyoner yapabilirim seni. %50 alırım ama.

Öncelikle milyoner değil milyarder olacağım ama kentel dönüşüm , pr , reklam sektöründe değil dünyanın mevcut durumunu maksimum derecede iyileştirirken.

Ayrıca dişlerime yapılan son upgraden sonra bahsettiğin sektör için fazla fantastiğim.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...