Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

internet aşkı

mawiman

Öne çıkan mesajlar

Kostok said:

mmorpglerde tanışıp evlenen çok çift var

artık insanlar reelde birbirlerini tanımak için zaman ayırmıyorlarmı internetten kız tavlamak daha kolay sokakta gördüğün kıza göre

internete kızla konuşmak daha kolay

ama sokakta yürüyen bir kızla konuşamıyorsunuz ?
Sosyal ağlarda paylaş

internette tanışıp evlenen lise arkadaşım var 2side aynı uni de öğretim görevlisi hatta kızın uni ye kadar hiç erkek arkadaşı olmadı olanlada evlendi asdafg

internet daha basit sanki bazı kalıpları önyargıları ortadan kaldırıyor

ha yine gidip tanışırsın

ya bu işin bir oluru yok 2 tarafa da bağlı şu şudur diyemiyorsun
Sosyal ağlarda paylaş

mawiman said:

Jaegerjaquez said:

evlenmek zorunda değilsin hacı niye kasıyosun

evlenmemek için mi birini tanımak için zaman harcayacaklar birbirlerine

evet, paşa gönülleri isterse evlenmemek için harcayacaklar, herkes EVLENMEK zorunda mı? ben politik olarak karşıyım mesela evliliğe. nolcek şimdi? alla halla ya!

mawiman said:

Kostok said:

artık insanlar reelde birbirlerini tanımak için zaman ayırmıyorlarmı internetten kız tavlamak daha kolay sokakta gördüğün kıza göre

insanlar linç edilmemek için dışarda karşı cinsle konuşamıyor. "yözdö dokson dokozo möslömön ölkö" ftw. dolayısıyla hormonlarını internetten tepiştiriyor insanlar. ya ne olacaktı?
Sosyal ağlarda paylaş

mawiman said:

Kostok said:

büyük şehirlerde insanlar birbirlerine yabancılaşmış olabilirler, küçük şehirlerde öyle değil yaşantı. istediğin insanla konuşursun. np.

ben üniden sonra neredeyse tası tarağı toplayıp litvanya'ya gidecektim mesela. bir kız vardı birlikte oyun oynadığım. "n'apıyorum lan ben?" dedim kendi kendime sonra.
Sosyal ağlarda paylaş

Ne kadar süre sanal takıldınız ne kadar süre gerçek ilişki yaşadınız o önemli. Sanalda çıkmaya başladıysanız ya da "ay ben senden çok hoşlandım, etkilendim" dediyseniz. Bu sağlıklı olarak kabul edilmiyor. Flört, birbirine olan duygularını açma filan bunlar gerçek hayatta yaşanması gereken duygular olarak kabul ediliyor.
Tette tanışmışsınızdır, bağlantı kurmuşsunuzdur ama ilişki diye adlandırdığımız şeyleri gerçek hayatta yaşamışsınızdır o zaman bence bir önemi yok.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...