Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

deniz seki yakalanmış

diaboliq

Öne çıkan mesajlar

bu arada şu kokain mevzusundan fişlenen ünlülerin devlet tarafından kullanılması mevzusu var.
beklenmedik isimleri rte'nin etrafında hare olmuş görüp şaşırıyoruz ya hani... pis muhabbet çok. insan neye inanacağını, nasıl düşüneceğini bilemiyor.
Sosyal ağlarda paylaş

bir kac saat sonra dustu..kesin acaip buyuk bir kazik gecirecekler abi bize..kesin...

standart gundem degistirme atraksiyonlari..en az 15 gun kadar deniz seki yatar deniz seki kalkariz bu arada neler kacacak gibi bir bakalim..

-kidem tazminatinin dusuruşup *ic edilmesi var..o gecer.

-2000 plus kurtu kirsehirde egitim ussu kurulmasi var..bildigin terorist egitimi filan hemde..1-2 yil sonra namlusunu sana cevirecek elemanlar hemde..

- yurtdisindaki guzellikleri ? ortbas etmek ? papa daveti ?

-zekeria oz yazicioglu olayini kasimaya basladi ki..ilginc..bu arada zaman filan bbp e cok prim verir olmus ya..ilginc..
Sosyal ağlarda paylaş

KuddusiMavra said:

o papanın ziyareti işi sakat.
başına bir iş getirebilirler ışid mışid ayağına.
ondan sonra hoooop =====> velkam tu kürdistan

o biraz zor ya. mecazi anlamda "kus ucurtmamak" deyimi gercek anlamda kullanılıyor papa icin. eskisi istanbul'a geldiginde bizzat canlı olarak yasadım. okulun onundeki yoldan gececek diye universite bir gun tatil edildi. bir gun oncesinde okuldayken ciddi anlamda kus bile ucmadıgına sahit oldum. bizim tayyip'in falan korunması hikaye. hatta obama'nın guvenlik onlemleri bile papa kadar degildir.
Sosyal ağlarda paylaş

• 1 ay sonra ...
  • Yeni Oluştur...