Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Duvar'a sticker olarak dünya haritası

Voys

Öne çıkan mesajlar

Yaptırmayı düşünüyorum ama çıktısını alacağım yüksek çözünürlüklü bir harita lazım bulamadım internette.

Üstünde deniz falan olan yuvarlağımsı şeyler istemiyorum, aşağıdaki örnekteki gibi bi resim lazım bana. bilgisayarında olan ya da ne olarak aratacağım hakkında bilgisi olan var mı?

5 metre en'e 3 metre yükseklikte çıkartmayı düşünüyorum

Sosyal ağlarda paylaş

@stormeagle : acelem yok, yarın gidicem hem fiyat konuşup hem belki ellerinde bir şey vardır diye bakmaya. koyabilirsen çok sevinirim

@dana22 : Budapeşte'deyim, kendi imkanlarımla yapabileceğim en ucuza yapmaya çalışıyorum.

vivavale : Dünya haritası isteme sebebim, kız arkadaşımla dünyayı gezmeye çalışıyoruz gezebildiğimiz kadar. gittiğimiz yerlerden fotoları harita üzerine falan yapıştırıcaz hem de duvarın bi kısmını sırf bunla doldurmak istiyorum, o bölümdekileri diğer yerlere dağıtıp tam dolu hale getireceğim.

arcane : 1'deki baya ütopik aslında, ararken denk geldim. Onu bastırmanın maliyeti bile 200-300 ü geçer bana gibi geliyor. Tam vektörel istemiyorum çünkü sınır hatları falan da gözüksün istiyorum ama vektörel üzerinde yapılmış bişeyler olursa süper olacak. tahminimce 2. paylaştığım mesajımda yazılar olan olacak. Kafamdaki ve yaptırma amacıma baya uygun.

toggie : Üzerini süsledikçe güzelleşecek bence yoksa evet haklısın baya kalas gibi durabilir.

Mal : 40-50 liraya iş yapacak tasarımcı olduğuna, allahtan daha az inanıyorum. 3 gün önce 50 liraya eski püskü bi koltuk takımı aldım, kaplatırım dedim. Gittim kaplamacı buldum, adam 1000 lira çekti. Sokarım sana dedim bugün ikea'dan 150 liraya 10 metre güzel desenli kumaş alıp iğne iplikle diktim. Kıssadan hisse : hedefim az para-çok iş
Sosyal ağlarda paylaş

sadece illustrator dosyası için nie 50 lira vereyim, ne kadar saçma? google var yandex var onun içim. 1. resimdeki gibi bişey çizecekse veririm para ki PARA VERMEK YOK

arcane : öyle yapcam galiba ya. peki bu vektörel'e çevirirken sınırların kalmasını nasıl sağlayabilirim?
Sosyal ağlarda paylaş

kendi imkanlarin diyorsan ..teknigi kullan kendin ciz..tepegoz mantigiyla..bu haritalardan birini asetata bastir.bir calisma masasi lambasinin onunde tut..duvara odakla..kenarlarindan kursun kalemle konturle duvarda..boya moya ne bulursan dal duvara..bunu kari kiz la yaparsan sahane sex olur..
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...