Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

İstanbul'da 5 Sap Yemek Yenilecek Lüks Mekan

Ninlempis

Öne çıkan mesajlar

İşim gereği bazı müşterileri İstanbul'da 3-4 gün ağırlamam gerekiyor. Adamlar da her geceye değişik bir yemek organizasyonu arıyorlar. 5-6 sap olunca da durum vahim gerçekten çünkü gerçek zenginler takıldıkları mekanda bizi istemiyorlar eheh :)

Nomads, Günay'a girebiliyorum zor da olsa. Bu tarz mekan önerileriniz var mıdır?

Balığıda Mavi Balıkta yiyoruz. Baştan sonra geçirmeceden başka bi numarası yok ama boğazda balık işte bayılıyor millet. Balık içinde benzeri boğazda mekan arıyorum.

Pati de zengin çoktur mekan önerin işte, fiyat mühim değil.
Sosyal ağlarda paylaş

yeniköy sahil şeridinde yelken var

karşısında bir mekan vardı ama adını hatırlayamıyorum yunanın ismi bilmemnenin yeri araştırdığım kadarıyla son derece iyiydi

iskele var bi de yine aynı bölgede, oranın fiyatları daha düşük kalitesi ortalama üstü manzarası çok iyi

düzgün giyinip gittikten sonra neden 5 sapa sorun çıkarsınlar anlamadım, gece eğlence mekanı değil ki bu
Sosyal ağlarda paylaş

Yok abi Yelken, Kaşıbeyaz falan direk fon müziği eşliğinde yemek yenilecek yerler bir sıkıntı yok oralarda. Bana bu tarz mekanlara ek olarak özellikle girmekte çok sorun yaşadığım Günay, Nomads tarzı, canlı müzikli, dansözlü, hafiften sahne şovu olan ama sap kabul eden mekanlardan lazım.

bingildak said:

yeniköy sahil şeridinde yelken var

karşısında bir mekan vardı ama adını hatırlayamıyorum yunanın ismi bilmemnenin yeri araştırdığım kadarıyla son derece iyiydi

iskele var bi de yine aynı bölgede, oranın fiyatları daha düşük kalitesi ortalama üstü manzarası çok iyi

düzgün giyinip gittikten sonra neden 5 sapa sorun çıkarsınlar anlamadım, gece eğlence mekanı değil ki bu
Sosyal ağlarda paylaş

İş hayatında rahat olun.

Size bir anımı anlatacağım.

1993 yılında İspanya'da çok büyük bir inşaat firmasında pazarlama müdürlüğü yapıyordum.
Adamların bizim ülkemizdeki gibi lüks şatafat ve gösteriş peşinde olmadığını tam tersi yapılan işin kalitesi odaklı olduklarını anladığımda patron benimle "veda" konuşması yapıyordu.... "Müşterilerle böyle böyle masraflar çıkartıp şirkete gereksiz harcamalar yapmışsın, bu kabul edilemez, şirketin arabalarını kendi özel işlerin için kullanmana sesimizi çıkartmadık ama bu kadarı da fazla. Ülkenize geri dönün. İşte bu yüzden gelişemiyor türkiye. Pis türkler" dedi ve kovdu beni. "Ama müşteriye..." Diye girecekken sözümü kesti, "her müşteriyi bu şekilde alıştırmanın alemi yok, müşteri de müşteriliğini bilmeli. İş mi yapıyoruz, eğlence mi? Hadi kaybol" dedi... İlk uçakla türkiye'ye geldim.

Yabmayın
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...