Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Bosch Buzdolabı

fenn

Öne çıkan mesajlar

KDN49v03Ne modelini "İnsanların Güvenini Kaybetmektense, Para Kaybetmeyi Tercih Ederim" Robert Bosch sözünün büyük etkisinde kalarak 2010 ağustosta aldım. Fazla para vererek ve dizaynı daha zengin ve daha ucuz modelleri eleyerek aldım. içinin plastikleri çok dayanıksızdı ve kırıldı bi kaç tanesi. Bosch dedim sineye çektim. Şimdi ise arıza veriyor. Bozulmasını beklediğim ve çöpe atmaya hazır olduğum sinbo saç kurutma makinesi 10 yılını devirdi. Bosch buzdolabı sanırım 5. senesini göremeyecek.

Türkiye de üretilmiş buzdolabı olduğunu biliyordum alırken ama alman disiplini vardır diyerek ok dedim. Enayi yerine koyulduğumu düşünüyorum. Alman malı buysa ben bir daha almayayım.
Sosyal ağlarda paylaş

Rotweiler said:

Kendi ağzınla cevabını vermişsin zaten tr üretimi diye.
O yüzden bene hiç bok atmayalım. Bizim 2004 senesinde aldığımız tüm set var hepsi bosch. Hepsi Alman Bosch. Buzdolabı jumbo boy hatta. Daha tık demediler çok şükür.

abi onların da tr a geldiğinde motorunu söküp tr üretim motor takıyorlarmış bazen. baktır derim skldjsalj
Sosyal ağlarda paylaş

• 3 hafta sonra ...
Bosch sana öyle kızıyorum ki servisi çağırdım bakalım ne kadara patlayacak bana. Sadece bakmaları 30 tl. İşçilik, parça vs vs binecek bana. Birde bunu dükkana götürmek gerek falan derlerse yeni buzdolabı parası isterler sanırım

Neden türkler kalitesiz yapıyor bu malları ya. Küfür yemek çok mu hoşlarına gidiyor!!!! Birde en dar zamanda hiç olmadı.

Rotweiler said:

Kendi ağzınla cevabını vermişsin zaten tr üretimi diye.
O yüzden bene hiç bok atmayalım. Bizim 2004 senesinde aldığımız tüm set var hepsi bosch. Hepsi Alman Bosch. Buzdolabı jumbo boy hatta. Daha tık demediler çok şükür.

Bosch dedim. Türklerde yapsa adamlar kontrol ediyordur dedim. Adamlar ismine leke sürülmesini asla istemezler dedim. Yanıldım
Sosyal ağlarda paylaş

totemic said:

biz de hatunla dun baktık sanırım boschtan sipariş vericez beyaz eşyaları. bulaşık ve çamaşır ithal olacak ama buzdolabı yerli üretim dedi adam. kararsız kaldım şimdi..

Sana önceden cevap veremedim bir türlü. Bence alma

Ev sahibim 2011 de bosch aldı ve şu an 150 tl ye satıp yeni buzdolabı aldı. Tabi ki bosch değil.

İş arkadaşıma gelen servis 500 tl fatura çıkarmış ve ne yaptı en son haberim yok. 2010-2011 üretimi onun buzdolabı da

Şu an bana da 500 tl fatura çıkarsa yeni buzdolabı fikrini değerlendireceğim.

Eski komşum 1100 tl ye hotpoint mi indesit mi ne aldı. Ben aman kaliteli olsun diye bayıldım aynı dolaba 1600 küsur tl. Adamın ki çatır çatır çalışıyor. Ben ise tamirlerle uğraş dur
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...