Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Overwatch

Cuce

Öne çıkan mesajlar

xunn said:

Jeeztro said:

lirik i izliyorum da, çok sarmadı beni niyeyse.

Çünkü Lirik izliyosun orada Day9, JP falan varken.

adamla ilgisi yok ya. çok kısa süre izledim gerçi de, ne bileyim garip geldi oyun. blizzard oyunlarını severim halbuki. doğru düzgün gene bakayım. tank oynuyordu ben izlediğimde, skiller falan çok abuk subuk geldi.
Sosyal ağlarda paylaş

xunn said:

Daesu said:

bize niye yok lan :(

Çünkü Twitchwhore değiliz, beta falan değil abi bariz hype stratejisi, youtuber, e-celeb, twitch falan değilsen çoooook zor.

Yine de blizz eskisi gibi hype yaratamıyor. Hots için Overwatch'un 2 katı hype vardı. Patladı. Dün gece ne baya stream dolaştım. İzleyenlerin abartısız %90ı "Quake clonu" yorumları yapıyorlardı. Sanmıyorum ki Overwatch tutsun.
Sosyal ağlarda paylaş

bingildak said:

patlama ve tutma algısı kendinin ve arkadaşlarının oynaması olduğu sürece dünyada patlak oyun sayısının yüksek olması kaçınılmaz asdasd

Yok lan :) Ben oynuyorum. Arkadaşlarım oynuyor. Ama beklenenin aksine MOBA türüne yeni bir nefes, farklı bir bakış açısı falan getirmedi. Üstüne üstlük cidden çok az kişi oynuyor. İzleyeni zaten çoook az.
Sosyal ağlarda paylaş

Aceace said:

xunn said:

Daesu said:

Çünkü Twitchwhore değiliz, beta falan değil abi bariz hype stratejisi, youtuber, e-celeb, twitch falan değilsen çoooook zor.

Yine de blizz eskisi gibi hype yaratamıyor. Hots için Overwatch'un 2 katı hype vardı. Patladı. Dün gece ne baya stream dolaştım. İzleyenlerin abartısız %90ı "Quake clonu" yorumları yapıyorlardı. Sanmıyorum ki Overwatch tutsun.

quake klonu muaahusd, keşke olsa.
Sosyal ağlarda paylaş

Aceace said:

xunn said:

Daesu said:

Net tutucak.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...