Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Overwatch

Cuce

Öne çıkan mesajlar

Rewendor said:

Şu mesajlara baktım da, random matchte takım oyunu oynamıyor diye adam mı banliyolar hakkaten?

Poor team work diye sikayet edebiliyosun. Ustune atilan adam bilerek mac kaybedip, bronza dusup sonra win streak falan yapmaya calisan bi elemanmis yazilanlardan anladigim kadariyla. Bi 105 kere haketmis yani banlanmayi.
Sosyal ağlarda paylaş

Dün bir tane herif geldi ben ilk kez bu kadar rage olmuşumdur abi yok yani. Herif inatla junk oynadı. Oynamayı bilmiyor ve habire söyleniyor ölünce de. Sinirden başladım türkçe küfretmeye seni doğuranı felan filan. Yok yani böyle tipler olduğu sürece bu oyundan zevk almayı bırak oyun kazanmanın yani yolu yok abi. Şunu da anlamıyorum özellikle gidip rein, zarya alıp da baktığım zaman hiç oynamamış olması. Mal gibi ölmesi de sinirimi bozuyor. Kardeşim oynamayı bilmediğin hero'yu bırak işte oynayabilecek bir adama ki şu oyunu kazanalım işte o mantalite de elo hell dediğimiz kısımda olmadığı için üzücü. One trick olayına iyi oluyor cidden ban.
Sosyal ağlarda paylaş

Son sezonda bir şey dikkatimi çekmeye başladı. Nerede bu mercy mainler ? Nereye gittiler abi hani nerf anladım da oyunda göremiyorum ben ya. Tank mainler de yok hep dps dps dps nedir bu yani. Daha oyun başlar başlamaz 3 tane dps karakteri kilitliyor şerefsizler bir de. Ya tamam oynasınlar 3 dps ben razıyım gidip mercy alırım ana alırım da bakıyorsun adam aimless ama dps hero alıyor ondan sonra.... Değiş dediğinde karşında çocuk sesi duyunca insan diyor oh man niceee....
Sosyal ağlarda paylaş

OW takım oyunu olarak en keyifli mekaniklere ve settinge sahip bir oyun bana göre ama kanser leveli en fazla olanı. MOBA'larda falan en azından kill mil görüyorsun yok çocuk lane'inde ondan daha iyi birine karşı feed'liyor falan bir açıklaması var da

Zenyatta ile niye bende top heal, damage, elimination ve obj time var kimse bilmiyor, acayip koyuyor öyle kaybedince.
Sosyal ağlarda paylaş

O dps lock olayini ben de yaptim son zamanlarda cunku pharah main'im ve solo queue'da yanima gelen DPS'lerin yarisindan cogu cop. Baktim islemiyo birakiyorum pharah'i, d.va'ya falan donuyorum, 3 round sonunda gold damage, gold elims. Junkrat var ulan, nasil gold damage olabiliyorum?!

Bir de cift healer'li takim varken hic gelmeyen heal ve res var ki, dusman basina...
Sosyal ağlarda paylaş

Abi one trick olayını anlıyorum da. Ama şu var takımda tank yok sen gidip pharah alıyorsan zaten başta sıçış oluyor. Sana en basit örneği vereyim tank main olarak hep karşılaşıyorum. Rein alıyorsun yavaş yavaş pushluyorsun kalkan kırıldığı vakit ne oluyor biliyor musun abi. omae wa mou shindeiru oluyoruz. Bir zarya olsa orada bana e atsa da %40 charge alsa veya d.va arkadaşım olsa da beni korusa hani kalkanım dolana kadar yok. Benim dps arkadaşlarım ( takımıma gelen özürlüler ) gidiyorlar reinhardt kardeşlerini tek bırakıp ve üzücü olan noktaya şimdi geliyorum abi karşı da ki d.vanın veya reinhardt shieldine vurmuyorlar ya işte o an bende kopuyorum. Soldier alıyorsun lan git vur işte erit kalkanını şu rein yok d.va yı mech den ayır o da yok yok da yok... Bir de ana oynayıp heal atmayan dps yapan arkadaşlara ayrıca selam olsun.
Sosyal ağlarda paylaş

Ilk DPS'i ben seciyorum, ikinciyi baskasi aliyor. hadi ucuncuyu de pick'ledi biri, kalani DPS secince neden ilk pick'leyen ben oldugum halde donup degismem gerekiyor o kismini anlamiyorum mesela. One-trick degilim ama diyelimki sen oylesin, donup dersinki ya ben DPS'den baska bisey oynayamiyorum, o zaman anlarim da 3. 4. dps'i secip mal mal bekleyene ayar oluyorum.

https://www.overbuff.com/players/pc/Thardas-2637?mode=competitive

Dun sildim oyunu, bi sure girmem ekip taciz edip gel demezse de, son sezondaki istatistiklerim su yukardaki gibi bak. Kaybettigim oyunlarin %90'ini da aptal saptal tipler yuzunden kaybettim iste. Karsiya iyi takim geldigi cok cok az oldu.
Sosyal ağlarda paylaş

Abi işte şöyle söylemek istiyorum size. Örneğin o adam dps mainim diyorsa bırak git sen tank al önce bir gör baktın ki harbiden mal de switch değişmiyorsa sen geç dps abi bu kadar basit bu olay. Hani zorlamanın mantalitesi yok yani :D

Ben zarya mainim açıkcası seviyorum abi oynadığım her zaman da hani kaybetsem bile zevk ala ala kaybediyorum. Ama rage attıran herif çok yani. Dün mesela adamın biri mercy main gitti widow aldı tek kelime ettim. Dedim ki benim eğlencemin içine sıçmana izin vermeyeceğim tank oynayacağım ölsem bile gene de oyunu satmayacağım. 3-4 el öldüm öyle zarya ile ondan sonra bu adam mercy gitti ve maçı kazandık yani oluyor böyle şeyler.

Senin pharah istatistiklerin de gayet iyi bana kalırsa. Sana lazım olan şey tank ve güzel healer.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...